Минулого тижня відбулися три гри Чемпіонату студентської ліги серед чоловічих команд

21 березня 18:07
Переглядів: 112
баскетбол

14 березня зійшлися гравці Івано-Франківського коледжу технологій і бізнесу та Івано-Франківського професійного ліцею автомобільного транспорту і будівництва. 

 За словами головного судді Чемпіонату студентської ліги Геннадій Калашніков, гра була дуже напруженою. Вона стала першою в цьому Чемпіонаті, де був зафіксований овертайм.

«Вигравши з 7-очковою різницею лише другу чверть (16:9) і програвши три інші чверті, господарям вдалося вирівняти гру, довівши результат до нічиї. Гості здійснили масований штурм кошика суперника в перші 2 хвилини овертайму і повели в рахунку 5:0. Але, чи втома гравців, які провели гру лише вп’ятох, чи впевненість в наближені бажаної перемоги, зробили свою недобру справу. Суперник в останні хвилини гри вирівняв ситуацію і навіть вийшов вперед на одне очко. Коли до завершення гри залишались лічені секунди, гравець ІФПЛАТІБ Павло Стельмах здійснив дальній кидок майже одночасно із фінальною сиреною, який виявився влучним. Його не зарахувати, бо на момент кидка час гри вийшов», – прокоментував він.

Тож господарі отримали свою третю перемогу в Чемпіонаті з мінімальною перевагою 43:42.

Того ж дня в спорткомплексі «Олімп» команда Прикарпатського національного університету перемогла команду Івано-Франківського коледжу електронних приладів з рахунком 63:28.

15 березня команда Прикарпатського національного університету завітала в гості до команди медичного університету. Це була остання гра першого кола у групі Б.

«Перша чверть для команди ІФМНУ була провальною. Гравці команди закинули лише 9 очок і пропустили 25. Друга чверть завершилася рахунком 19:19. А вже третю чверть господарі виграли 22:17. А остання чверть хоч і виявилася найменш результативною 8:11, але вона була за гравцями команди гостей. Гравці ПНУ були влучнішими в кидках з близької та середньої відстані, а також вдвічі перевершили показники свого суперника по дальніх кидках – 6 проти 3 влучних кидків», – сказав суддя.

Гра закінчилася з рахунком 72:58 на користь команди ПНУ, яка після першого кола посідає перше місце в своїй підгрупі не зазнавши жодної поразки.
Найрезультативнішими гравцями стали Дмитро Гетьманець, який заробив 28 очок, та Віталій Рудинський – 18 очок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: