Мирон Кіндій: "ТВД" буде цікаво зіграти у першості Львівщини "55+"

24 серпня 21:30
Переглядів: 325
Мирон Кіндій

«ТВД» – завсідник та досвідчений колектив у всеукраїнських ветеранських змаганнях з футзалу. Братиме участь відома львівська команда і у регіональній першості «55+», яку організовує Асоціація футзалу Львівщини. Про завдання колективу на турнір, приурочений святкуванню Дня Незалежності, очікування від змагань, ветеранський футзал на Україні та багато іншого розповів в інтерв’ю нашому сайту президент команди «ТВД» (Львів) Мирон Кіндій.

Мироне Романовичу, чи будете особисто брати участь у ветеранській першості Львівщини, приуроченій святкуванню 27-ої річниці Дня Незалежності України?
 
Безперечно. Планую зі своєю командою «ТВД» не тільки брати участь у тих змаганнях, а й неодмінно перемагати в них.
 
Ветеранська першість, яка відбудеться вже 24 серпня у межах спорткомплексу «Медик», матиме вікові рамки «55+». Наскільки не помиляюсь, то Ви ще не досягли відповідного віку…
 
У регламенті турніру чітко зазначено, що в команді може бути два гравці віком 54 роки. Окрім того, є така умова, що на полі одночасно двох 54-річних бути не може. Щось таке. Саме тому я – «чистий». Жодних підстав, все чесно (усміхається…).
 
Які у Вас очікування від ветеранської першості «55+», яку організовує Асоціація футзалу Львівщини?
 
Будь-які ветеранські змагання – чудова можливість поглянути на те, в якій фізичній формі перебувають ті чи інші в минулому професійні гравці. Саме тому я чекаю справжнього спортивного свята, якісного футзалу, позитивних емоцій і зустрічей з давніми друзями.
 
Як вважаєте, з яким суперником на тому чемпіонаті Вам та «ТВД» доведеться найважче?
 
Зовсім немає значення які суперники на тих змаганнях будуть, які гратимуть проти нас. Усі команди, усі гравці, безперечно, будуть намагатись продемонструвати усе, на що здатні. Коли виходиш, тебе переповнює справжній спортивний запал, хочеш тільки перемогти. Недаремно ж кажуть, що на полі друзів немає. Саме тому з усіма суперниками доведеться попітніти, я в цьому переконаний. Відверто кажучи, раніше «ТВД» не брав участі у змаганнях «55+». Відштовхуючись від такого факту, можу запевнити, що нам буде дуже цікаво подивитись хто на що здатен у цій віковій групі.
 
«ТВД» (Львів) – частий гість на всеукраїнських ветеранських змаганнях. Берете участь у чемпіонаті та Кубку України «40+», займаєте призові місця. А як оцінюєте та ставитесь до ветеранських першостей, які організовує АФЛ?
 
Завжди позитивно ставлюсь до таких ініціатив. Оцінюю таку організацію як Асоціація футзалу Львівщини на «відмінно». В мене не було жодних претензій до ветеранських змагань, які щорічно відбуваються у Зашкові, що поблизу Львова. Цілком задоволений також іншими турнірами АФЛ, у яких «ТВД» бере участь. Переконаний, що все буде на найвищому рівні і на турнірі, який вже буде приурочений святкуванню Дня Незалежності. Вважаю, що Асоціація футзалу Львівщини робить добру справу.
 
Як загалом оціните рівень ветеранського футзалу в Україні? Чи є в нього перспективи для розвитку?
 
Вважаю, що перспективи для розвитку ветеранського футзалу в Україні, безперечно, є. Судячи з чемпіонату України, можна зробити висновок, що ветеранський футзал поступово набуває популярності. Щорічно з’являються нові команди, колективи намагаються залучати якомога більше професійних гравців, яким тільки нещодавно «стукнуло» 40 років. Саме тому, якщо хтось думає, що «сорок» звучить як вирок, то варто спробувати ветеранський спорт, зокрема футзал. У сорок років тут відчуватимеш себе «молодиком» (усміхається…). А якщо серйозно, то постійна та інтенсивна зміна поколінь – чи не найкращий доказ того, що ветеранський футзал в Україні розвивається. Спортсмен – це горде звання на все життя, а не тільки на час професійної кар’єри. 
 
Володимир Дидик, прес-служба АФЛ
 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: