Мирон Маркевич: "Будемо розбиратися по результатам молодіжної збірної України"

22 жовтня 20:16
Переглядів: 350
Мирон Маркевич

Глава Комітету національних збірних команд ФФУ Мирон Маркевич поділився враженням від виступів юнацьких і молодіжної збірних України.

- Ви сказали про низький рівень вітчизняної першості, але дві юнацькі збірні України (U-17 і U-19) пробилися в еліт-раунд чемпіонату Європи.

- І це вселяє оптимізм. Я радий, що так вийшло. Володимир Єзерський і Сергій Попов зі своїми командами виконали якісну роботу. Не варто забувати, що в наступному році і збірна Олександра Петракова (U-20) візьме участь в чемпіонаті світу, пробившись туди завдяки вдалим виступам на чемпіонаті Європи...

- Єзерський і Нагорняк на тренерському містку одні з ваших учнів. Вони прищеплюють своєї збірної (U-17) атакуючий футбол. Ваша школа?

- Це краще запитати у них (посміхається). Разом ми пропрацювали два роки. Хоча дійсно, мені подобається гра їхньої збірної, яка хоче контролювати м'яч, швидко тікає в атаку.

- Розчарувала тільки молодіжна збірна, що не пробившись навіть в стикові матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи. Чи є позитив у грі команди?

- Від виступу команди Олександра Головка залишилися двоякі враження. Латвію потрібно обігравати, і останній поєдинок в групі з голландцями розчарував. Хоча склад у українців, вважаю, був непоганим. Будемо розбиратися.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: