Мирон МАРКЕВИЧ: "Порівнювати рівень російської та української прем'єр-ліг гіпотетично безглуздо"

24 січня 15:13
Переглядів: 95
Default Image
Головний тренер харківського "Металіста" Мирон Маркевич прокоментував розгромні перемоги над московськими "Динамо" та "Спартаком".

"Ми не надаємо перемозі над "Спартаком" і "Динамо" великого значення, оскільки обіграли їх під час тренувальних зборів. Кожна команда на цьому етапі вирішує свої проблеми, тому перебільшувати значення цих перемог я б не став. Це ми, готуючись до майбутніх матчів Ліги Європи з "Зальцбургом", які відбудуться всього через три тижні, форсуємо підготовку - російські клуби можуть зараз дозволити собі поступовість", -заявив Маркевич.

- Але ж ви не станете сперечатися, що поєдинки з легендарними клубами пострадянського простору для вас як для тренера значать більше, ніж міжсезонні спаринги?

- Не стану. Крім того, я радий, що нам вдалося зіграти з такими відомими командами. Для "Металіста" це великий плюс - насамперед у психологічному плані. Разом з тим я бачу проблеми в лінії оборони. Будемо підтягувати наші захисні сили на черговому зборі в Туреччині. Іншого часу у нас немає.

- Кілька років тому у відбірному раунді Ліги чемпіонів "Спартак" двічі поступився київським динамівцям з однаковим рахунком 1:4, тепер повторив цей результат у грі з "Металістом". Чи логічний висновок, що рівень нашого футболу поступово стає на одну сходинку з російським?

- По-перше, турнір, в якому "Динамо" грало з спартаківцями, - це зовсім інший рівень. Товариський матч не йде ні в яке порівняння з єврокубковим. Повторюся: кожна команда зараз вирішує свої проблеми, і "Спартак" - не виняток.

- "Спартак" і "Динамо" були слабкими в цих матчах - чи "Металіст" був сильним?

- Слабкою свою команду на цьому етапі я точно не назву. У чемпіонаті Росії, якщо вже ви наполягаєте на паралелях, вона б напевно не боролася за виживання. Ну, а порівнювати рівень російської та української прем'єр-ліг гіпотетично безглуздо - відповідь можуть дати лише офіційні матчі між нашими командами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: