Мирон Маркевич склав свою символічну збірну УПЛ

17 квітня 08:23
Переглядів: 4255
Маркевич

Мирон Маркевич склав збірну УПЛ з гравців, з якими мав нагоду попрацювати.

Андрій П'ятов. Він і Олександр Шовковський - зараз найкращі воротарі України, але коли я очолював збірну, голкіпер "Динамо" був травмований.

Фінінью. На жаль, травми не дозволили йому розкритися повною мірою. Але видно було, що це класний захисник і позитивна людина.

Олександр Кучер. По суті, ми виховали цього захисника, коли він перейшов в "Металіст" з донецького "Металурга". Думаю, якщо б Саша грав у Франції, збірна добилася б посталенної мети.

Папа Гуйє. Це легенда Харкова, наш цемент. Я міг продати будь-якого, тільки не Папа.

Олег Гусєв. Він добре виглядає як в півзахисті, так і на позиції крайнього захисника. Взагалі такі футболісти здатні закрити всю бровку.

Едмар. Цей півзахисник грав практично без замін і завжди на хорошому рівні. І з ним було приємно працювати.

Клейтон Шав'єр. Стержень команди. Ніколи в матчі не пробігав менше 13-ти кілометрів! Найчастіше забивав тоді, коли команді було дуже важко.

Андрій Ярмоленко. Один з кращих вітчизняних виконавців. Він уособлює нинішнє "Динамо". Я радий за Андрія, за те, що він росте.

Євген Коноплянка. Це мій улюбленець. Не в останню чергу з моєї подачі він почав сходження. Коли в збірній ми включили його до складу, він почав забивати. Я дуже хотів бачити його в "Металісті", але не склалося.

Олександр Рикун. Скільки я не працював, таких майстровитих футболістів, як Рикун, не зустрічав. При вдалому збігу обставин і великому бажанні він міг би виступати в топ-клубі Європи.

Марко Девіч. Забив багато вирішальних голів за "Металіст". Десь, може, я Марко і пересмикував, але робив це виключно для його блага.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: