Мирон Маркевич: "Відчувається, що наша дискваліфікація сфабрикована"

15 серпня 23:30
Переглядів: 285
Маркевич

Наставник харківського «Металіста» львів’янин Мирон Маркевич прокоментував дискваліфікацію харківської команди з єврокубків.

Чесно кажучи, і не думав, що представники САС та апеляційного комітету УЄФА винесуть такі вердикти, - сказав наставник «Металіста» Мирон Маркевич. - Адже це дута справа. Гадав, що працюють в таких серйозних організаціях розумні люди і зуміють розібратися, що до чого. Але ... Нічого іншого, окрім як сприймати ситуацію такою, яка вона є, нам не залишається.

- Чи не здається вам, що події п'ятирічної давнини через тяганину з боку УЄФА не повинні позначатися на гравцях, які до сезону-2007/08 не мають ніякого відношення?

- Напевно, ви маєте рацію. Вважаю, що рубати з плеча в даній ситуації не варто було, адже мова йде про людей, про їх спортивні долі. Все це справа шита білими нитками, тому мені дуже прикро за хлопців. Люди, які його сфабрикували, зробили настільки низько і підло, що у мене просто немає слів. Називати прізвища мені не хотілося б.

- Наскільки відомо, клуб має намір відстоювати свою репутацію в Лозанні, подавши апеляцію на рішення УЄФА. Вона може щось змінити?

- Не думаю. Хоча, як кажуть, спроба є спроба. Але справа в іншому. Відповідальним чиновникам потрібно було ретельно і скрупульозно розібратися у всіх тонкощах ситуації. Аж надто явно відчувається, що це справа сфабрикована.

- Вам відомо, як відреагувала на відомості з Ньона команда?

- Ще не знаю, так як в даний момент перебуваю на ліцензуванні в українській столиці. Приїду в Ужгород, де «Металісту» доведеться провести черговий матч чемпіонату з «Говерлою» - тоді й побачу.

- Багато футболістів приходили в «Металіст» з урахуванням перспективи виступів у Лізі чемпіонів. Чи не накладе ця річна дискваліфікація відбиток на настрій підопічних?

- Мені б цього не хотілося. Але якою б складною не була ситуація, треба вміти абстрагуватися від негативного. Сподіваюся, що мої футболісти - справжні професіонали, і рішення УЄФА не виб'є їх з колії. Крім Ліги чемпіонів нам ще грати в чемпіонаті і Кубку України, де є за що боротися.

Нехай мої підопічні виходять на поле і доводять свої вміння. Якщо вже нинішній єврокубковий рік для «Металіста» пропаде - значить, будемо грати в Лізі чемпіонів у наступному сезоні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: