Мирон Маркевич відвідав футзальне тренування у дітей

12 лютого 15:20
Переглядів: 301
маркевич

Відомий український тренер Мирон Маркевич відвідав футзальне тренування у школі «Football kids».

Головна проблема дитячо-юнацького футболу в нашій країні – націленість на результат. Про це говорять усі: розпочинаючи від батьків, чиї діти займаються в футбольних секціях, та вболівальників, завершуючи людьми, що формують вертикаль національної збірної усіх вікових категорій.

Не в останню чергу через це деякі футбольні функціонери стали вивчати досвід інших країн та переймати його, беручи на озброєння методики провідних клубів Європи. «Football kids» - одна з них. Навчаються тут діти віком від 2,5 до 8 років. Методика, за якою займаються в клубі, перейнята у мадридського «Атлетіко» про що також говорить емблема та командна форма. Нещодавно в команді фахівців дитячої школи з’явились нові обличчя: директор Петро Закалюжний та спортивний директор Назар Яцишин. Петро – директор Львівського міського відділення Асоціації футзалу Львівщини. Мабуть, успіхи Асоціації  не залишились не поміченими, і на новій посаді він покликаний досягнути успіху ще й в цьому проекті. Новий спортивний директор за час спортивної кар’єри пограв у ряді українських футзальних команд. З його появою тренерський колектив отримав чудове професійне доповнення. Під керівництвом тренерів діти отримують базові навички, а головне – бажання займатись футболом, у ігровій формі їм допомагають поставити гру з м’ячем, яка в майбутньому стане основою їхнього професійного становлення. Також керівництво клубу дає прекрасну можливість пересвідчитись у тому чи підійде вашій дитині тренування в клубі: перше пробне заняття – безкоштовне.

У «Football kids» вірять, що їхні вихованці стануть лідерами в кращих академіях міста і не тільки після досягнення 8-річного віку. Новаторство школи отримало підтримку багатьох небайдужих до футболу людей, серед яких є й Мирон Маркевич, що завітав на одне із занять.

«Я завжди говорив про те, що діти хочуть займатися, Україна завжди мала багато талановитих футболістів. Основна проблема – робота з м’ячем. Чим швидше вони почнуть займатися, тим краще. Тому те, що роблять ці хлопці, є справді великою справою. Після підготовки тут вони будуть готові до занять у футбольних школах. На жаль, в інших школах діти націлені на результат, тренери підганяють дітей під нього і це нічого не дає. Серйозна програма, що лежить в основі цього навчання, однозначно дасть результат», - зазначив голова комітету національних збірних ФФУ.

Також легендарний тренер оцінив нещодавні виступи футзальної збірної на Чемпіонаті Європи у Любляні: «Видно, що щороку інтерес до спорту, як і його якість, зростає. Те, що команда програє у боротьбі, поки що програє кращим командам Європи – вже обнадіює. Однак навіть тут помітна різниця у роботі з м’ячем. Поки більше граємо за рахунок характеру та самовіддачі».

Асоціація футзалу Львівщини

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: