Мирон Маркевич: "Збірна показала непогану гру, але оборону потрібно підтягнути"

18 жовтня 17:35
Переглядів: 168
маркевич

Екс-наставник збірної України Мирон Маркевич прокоментував перемогу національної команди над збірною Чехії (1:0).

– Непогана гра. Єдине – у першому таймі дозволили чехам створити дві стовідсоткові нагоди, щоб відкрити рахунок. Гру в обороні необхідно підтягнути. Моменти Яремчука – хлопець вмотивований, але при завершенні атак йому потрібно грати ефективніше. Все-таки мав він вчора достатньо моментів, щоб відзначитися. Яремчуку належить підтягнути на індивідуальних заняттях гру головою. Є нагода – треба її реалізовувати.

– Чи не забагато моментів дозволили створити чехам біля воріт Пятова? Нашому голкіперу довелося добряче попрацювати…
– Ну я ж кажу – бракувало концентрації в захисті. Ніби грали загалом непогано, але забагато моментів дали створити Чехії. Більше повинна відпрацьовувати у відборі і середина поля. На атаку наші півзахисники добре грають, але не потрібно забувати про роботу в обороні.

– Нарешті прорвало Малиновського, який забиває за збірну у другому матчі поспіль. У чемпіонаті Бельгії він також на провідних ролях. Яким бачите найближче майбутнє Руслана? Чи готовий він до виступів у топ-чемпіонаті?
– Безперечно. Я йому цього і бажаю – переїхати у топ-чемпіонат. Помітно, що він стає лідером збірної України. Приклад Малиновського ще раз показує, що нашим футболістам не потрібно боятися виїжджати за кордон. Там вони набираються нових умінь і впевненості у своїх силах.

– У 2018-му збірна України ще не програвала. Чи під силу нашій команді вперше у своїй історії закінчити рік без поразок?
– Якщо не трапиться чогось екстраординарного, то команда повинна пройти цей рік без поразок. Думаю, що Словаччина нам по зубах. З Туреччиною грали і перемагали неодноразово. Тож я налаштований оптимістично.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: