Мирослав Дорош: "Готуємося до Вищої ліги"

14 липня 22:29
Переглядів: 214
дівчата футбол янтарочка

Інформаційний центр Федерації футболу Львівської області поспілкувався з головою Комітету жіночого футболу ФФЛ про підготовку новояворівської «Янтарочки» до старту у Вищій лізі України серед жіночих команд сезону 2018/19-го років.

– Пане Мирославе, через фінансові труднощі чернігівська «Легенда-ШВСМ» відмовилася від участі в найсильнішому українському дивізіоні жіночого футболу. Вакантне місце автоматично зайняла «Янтарочка», яку під своє крило взяв ФК «Львів». Під якою назвою клуб виступатиме у всеукраїнській першості?

– Нещодавно я взяв участь у зустрічі голови Федерації футболу Львівської області Олександра Шевченка з генеральним директором ФК «Львів» Андрієм Паньківим й одним із керівників ФК «Львів» Олексієм Боровіковим. У ході розмови прийнято рішення заявити «Янтарочку» у Вищу лігу України під назвою ФК «Львів-Янтарочка». Разом із цим у Першій лізі України виступатиме «Янтарочка-2». Керівництво львівського клубу запевнило, що повністю фінансуватиме всі команди «Янтарочки» включно з юнацькими, всі гратимуть у футбол.

– Які зміни очікують «Янтарочку» у зв’язку з її входженням у когорту найсильніших?

– Ми ще не визначилися зі складами команд і тренерським штабом. У суботу, 14-го липня, збираємо футболісток, вирішуватимемо, хто де гратиме, відберемо найкращих для участі у Вищій лізі України, шукатимемо підсилення, підбиратимемо тренерів. А 20-го липня плануємо розпочати повноцінну підготовку до нового сезону. Згідно з календарем, у першому турі 4-го серпня ми на власному полі поміряємося силами зі «Злагодою-Дніпром-1».

– Де плануєте проводити домашні матчі?

– Є два варіанти: на «Скіфі» у Львові, або на Центральному стадіоні в Новояворівську.

– Що, на Вашу думку, ще потрібно, аби вивести жіночий футбол Львівської області на новий, більш якісний рівень?

– На жаль, у нас немає центру розвитку жіночого футболу – для прикладу, ліцею, чи академії. Кращі дівчата зі Львівщини навчаються і тренуються в командах з інших регіонів, а потім грають проти нас. Над цим іще потрібно працювати.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: