Мирослав Лотоцький: "З Блавацьким вів перемовини ще торік"

20 квітня 18:31
Переглядів: 355
Default Image
Не часто таке трапляється, коли тренера звільняють після переможного матчу, але сама така ситуація сталася в Бурштині, який останнім часом є головним ньюсмейкером в першій українській лізі. Нагадаю, що в недавньому матчі з «Прикарпаттям» зіграв футболіст (Ігор Долотко), який був дискваліфікований. Про все це ми поговорили з президентом бурштинського клубу Мирославом Лотоцьким.

— Мирославе Ільковичу, що саме підштовхнуло вас змінити тренера команди?

— Є кілька міркувань. По-перше, я не хотів би, щоб це мало вигляд наче була якась недовіра до Пташника. Це не так. Я повністю довіряв Сергію Володимировичу, але погляд на команду з боку  наштовхнув мене думку, що треба щось кардинально змінювати в її підготовці. Я консультувався з людьми, які розуміються на футболі, до того ж і сам далеко не аматор у цій справі — свого часу я закінчив Інститут фізкультури.

 -- Які саме зміни ви маєте на увазі?

— В першу чергу зміни тактичного характеру. У нас хоч і немає відомих навіть для рівня першої ліги, але все ж команда доволі міцна, як з кадрової точки зору, так із точки зору фінансування. Тому я хотів би аби «Енергетик» боровся за вищі місця, ніж просто вирішував завдання залишитися у першій лізі і був стабільнішим, ніж він є нині.

-- Але ж «Енергетик» виграв останній матчу Армянську і за словами Сергія Пташника мав розпочати поступовий рух угору...

— Я подякував Сергію Володимировичу за цю перемогу і хочу зауважити, що не звільняв його. Просто вирішив на посаду головного тренера призначити іншого фахівця, а Пташнику я пропонував залишитися працювати у тренерському штабі команди. Він відмовився.

-- Розійшлися з ним без образ?

— Образ ніяких не залишилося. Сергій Володимирович приходив на наш матч проти ФК «Львова», заходив до мене, ми нормально поговорили. Як я вже зазначав, я пропонував йому працювати у тренерському штабі, але кожна людина має якісь свої амбіції. Гадаю, він незабаром знайде свою команду, де успішно працюватиме.

 --Як ви вийшли на Блавацького?

— З ним я вів перемовини ще в листопаді минулого року, коли Савка покинув команду, але тоді через певні нюанси угода не була укладена.

 --Який наразі фінансовий стан клубу. Кілька місяців тому доводилось читати відкритий лист вболівальників де вони били на сполох...

— Справді, три-чотири місяців тому ситуація була досить складною, але ми уклали угоді із Західенерго і фінансуємося  наразі на пристойному рівні. У нас є всі умови для тренувань і професійного зростання футболістів. Сподіваюся, через кілька тижнів і гра команди теж вийде на вищий рівень. Вже за ті три-чотири дні, які Блавацький попрацював із командою неозброєним оком видно позитивні зміни.

  Яка вирішилася ситуація із матчем «Енергетик» — «Прикарпаття» та участю в ньому дискваліфікованого Ігоря Долотка?

— Відбулося засідання Дисциплінарного комітету на якому було ухвалене рішення залишити результат матчу в силі, тобто, 1:1, нашій команді зроблене зауваження бути в подальшому уважнішими, так само, як і працівнику ПФЛ, який дав неправильну інформацію.
.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: