Мирослав Ступар: "Балакін відносився зверхньо до гравців "Десни" та "Львова"

08 жовтня 09:55
Переглядів: 292
суддя

Микола Балакін непогано відпрацював на матчі попереднього туру "Арсенал-Київ" - "Динамо", однак вже в наступному своєму поєдинку припустився кількох помилок, які не дозволяють високо оцінити роботу судді. Матч "Львів" - "Десна" з точки зору арбітражу коментує експерт Мирослав Ступар.

Балакін як завжди відносився зверхньо до гравців, у яких виникала обструкція через неправильні рішення судді. А ці неправильні рішення пов'язані більшою мірою з винесенням дисциплінарних санкцій. Наприклад, Артем Фаворов отримав жовтку карточку ні за що. Він зробив чистий підкат, суперник через нього завалився, а Балакін зафіксував фол і покарав гравця "Десни".

Балакін повинен бути більш сконцентрованим, гнучким і не вважати, що він завжди і у всьому правий. Попередження Старенькому за симуляцію виглядає абсурдно, але найгрубішої помилки арбітр припустився на 68-й хвилині, коли не призначив одинадцятиметровий у ворота "Львова". Філіппов по центру штрафного майданчика отримав м'яча, а в районі одинадцятиметрової позначки опонент обперся на Філіппова руками і завалив його на газон. Ніякої реакції з боку арбітра не було, хоча вартувало призначити одинадцятиметровий. Добре, що результат в підсумку виявився на користь "Десни", - сказав Мирослав Іванович.

Відзначимо, що "Десна" переграла ФК "Львів" з рахунком 3:1. Додамо також, що вилучення Віталія Єрмакова за дві жовтих карточки Мирослав Ступар вважає справедливим.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: