Мирослав Ступар: "Для Новохатнього матч "Олександрії" з "Карпатами" був випробуванням"

19 березня 09:12
Переглядів: 149
ступар
Олександрія – Карпати. Суддівський аналіз матчу від Мирослава Ступара

Видовища матчам другої шістки явно не вистачає, зате вистачає боротьби і напруги. Ось і "Олександрія" з "Карпатами" видали бойовий поєдинок, суддівство якого ускладнювали непридатні для футболу погодні умови. Проте Володимир Новохатній впорався. Розповідає суддівський експерт Мирослав Ступар.

Багато боротьби, багато порушень правил свідчили про бажання обох команд виграти цей матч. Тому для молодого Новохатнього цей матч став серйозною перевіркою. Арбітрові доводилося визначати, де мали місце порушення правил, а де була чиста боротьба футболістів один з одним та з газоном, - сказав експерт.

Під час голу "Олександрії" футболісти "Карпат" підняли руки, сигналізуючи про офсайд. Ситуація – тонка, але бригада арбітрів спрацювала добре. Пройшла передача зі стандарту від Пашаєва, Гітченко зіграв головою, спрямувавши м'яча на дальню стійку. А там відгукнувся Пономар. Бригада спрацювала добре – гол забитий правомірно.

Був епізод, коли Старенький атакував ворота "Карпат", Лобай у штрафному майданчику ліг під м'яч, який влучив захисникові в руку. Саме влучив – свідомої гри рукою у виконання Лобая, попри апеляції олександрійців, не було, - підсумував Мирослав Ступар.

Нагадаємо, що матч між "Олександрією" та "Карпатами" завершився внічию 1:1.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: