Мирослав Ступар: "Замість того, щоб покарати Драговича, Швецов вилучив Рахаєва"

04 березня 00:53
Переглядів: 187
Ступар

Відомий у минулому прикарпатський рефері ФІФА Мирослав Ступар прокоментував матч 15-го туру чемпіонату України між «Динамо» і «Металістом».

«Раніше такі поєдинки очікувалися з підвищеним інтересом і завжди викликали питання: як же проведуть його представники футбольної Феміди? Але тепер, тільки всі ми побачили на полі молодіжний склад харківської команди, стало зрозуміло: у одесита Віктора Швецова серйозних проблем не буде. І все ж без помилок у його роботі не обійшлося. Динамівець Драгович на 27-ій хвилині ліктем вдарив Прийомова, за що не тільки не рефері не призначив штрафний удар, але і не спромігся покарати порушника жовтою карткою. А от коли вже сам Прийомів у процесі боротьби з тим же Драговичем виставив руку в сторону, захисник столичної команди схопився за обличчя, після чого харків'янин отримав «гірчичник». У другому таймі гравець «Динамо» знову сфолив, смикнувши суперника за шию, і на це порушення одразу ж зреагував головний тренер гостей Ігор Рахаєв. Але замість того, щоб покарати Драговича, Швецов вилучив наставника «Металіста» з технічної зони.

Шкода, що одеський рефері не знайшов ніяких інших способів і форм для покарання, крім як вигнати його з тренерської лави. Вважаю, що такому досвідченому арбітру, як Швецов, бути «буквоїдом» не личить. Адже всім добре відомо, що Рахаєв не здатний на негативні емоції, він - досить спокійна людина. Це і повинен був враховувати Віктор Швецов. Але... Разом з тим варто відзначити Рахаєва, який після видалення підійшов до арбітра і потиснув йому руку. Тим самим показавши свою культуру, розуміння футболу і повагу до судді. Чого, на жаль, не скажеш про Швецова», - сказав Ступар.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: