Митрофанов, Лазарєв та Кісліцин представлятимуть Україну у проекті APB

03 вересня 11:34
Переглядів: 364
Мітрофанов

Стаття розміщена в рамках блогу : Бокс - новини та відео боксерських поєдинків

24 жовтня найсильніші боксери світу розпочнуть боротьбу у новоствореному проекті Міжнародної боксерської Асоціації – AIBA Pro Boxing. Україну у цих змаганнях представлятимуть: Дмитро Митрофанов, Денис Лазарєв та В’ячеслав Кісліцин.

24 жовтня 2014 р. – саме ця дата знаменує старт масштабного проекту у світовому боксі – AIBA Pro Boxing (Професійний бокс AIBA), який створений під егідою Міжнародної боксерської Асоціації (AIBA).

Змагання APB проходитиму у форматі аналогічному професійному боксу та ще й при цьому стануть офіційним етапом розіграшу ліцензій на літні Олімпійські ігри у Ріо-де-Жанейро 2016 року. Участь у змаганнях прийматимуть 80 найсильніших боксерів світу, у десяти вагових категоріях.

Україну у дебютному сезоні APB представлятимуть трійка зірок вітчизняного боксу:

  • Дмитро МИТРОФАНОВ (учасник трьох попередніх сезонів Всесвітньої серії боксу, чемпіон Всесвітньої універсіади 2013 року, багаторазовий чемпіон України, переможець найпрестижніших міжнародних турнірів найвищої категорії)
  • Денис ЛАЗАРЄВ (учасник попереднього сезону Всесвітньої серії боксу у складі «Українських отаманів», переможець та призер чемпіонатів України, тріумфатор міжнародних турнірів класу «А»)
  • В’ячеслав КІСЛІЦИН (переможець та призер чемпіонатів України, учасник двох попередніх сезонів Всесвітньої серії боксу у складі «Українських отаманів», переможець різноманітних міжнародних турнірів найвищої категорії)

Жеребкування дебютного сезону APB відбудеться 17 вересня під час інформаційного семінару учасників проекту, який пройде з 14 по 18 вересня у новоствореній Академії AIBA, що у Алматинській області (Казахстан).

Думками стосовно початку виступів українських боксерів у проекті APB поділився президент Федерації боксу України Володимир ПРОДИВУС: «Перед стартом Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро ми маємо підготувати конкурентну команду та здобути максимально можливу кількість ліцензій на Ігри до Бразилії. Так як у поточному передолімпійському циклі ліцензії розігруватимуться по трьох напрямках: APB, WSB та AOB (олімпійський бокс), я вважаю за необхідне, щоб українські боксери приймали участь в усіх проектах, що дасть нам додаткові шанси на здобуття Олімпійських «перепусток». Україна – боксерська держава і у нас є достатня кількість талановитих боксерів, аби приймати участь в усіх без виключення проектах AIBA. Окрім важливості боротьби за ліцензії, наші досвідчені боксери отримають можливість вийти на новий якісний рівень спортивної кар’єри боксуючи у професійному форматі проти найкращих боксерів світу, – зазначив Володимир Степанович. – Я повністю підтримую керівництво AIBA у старті даного проекту та максимально сприятиму його розвитку в нашій державі. Я впевнений, проект APB набере неабиякої популярності у спортивній спільноті та дозволить зберегти найкращих боксерів у сім`ї AIBA та у складі Національних Федерацій. Бокс від цього лише виграє».

Інформаційна довідка: 

APB (AIBA Pro Boxing) – Міжнародні індивідуальні змагання з боксу у найстаршій віковій групі, які проходитимуть у форматі аналогічному професійному боксу. Ключовою відмінністю є те, що виступаючи у проекті APB боксери зберігатимуть за собою можливість боротися за Олімпійські ліцензії та залишать за собою право приймати участь у провідних Континентальних змаганнях.

Участь у змаганнях APB прийматимуть 80 найсильніших боксерів світу у десяти вагових категоріях: 49 кг, 52 кг, 56 кг, 60 кг, 64 кг, 69 кг, 75 кг, 81 кг, 91 кг та +91 кг, по вісім боксерів у кожні вазі. 

Перший етап змагань APB пройде з 24 жовтня 2014 року і продовжиться до лютого 2015. За цей час боксери проведуть по чотири поєдинки, за результатами яких визначиться «перший Чемпіон» змагань APB та буде сформований загальний рейтинг боксерів у кожній з вагових категорій. Надалі боксери, які здобули звання чемпіонів проводитимуть по два захисти титулу на рік, інші ж боксери (у кожній ваговій категорії), які не стали чемпіонами, проведуть чергові чотири поєдинки для визначення «офіційного претендента» на бій з діючим чемпіоном змагань у кожній з вагових категорій.

У змаганнях застосовуватиметься професійна десятибальна система підрахунку очок. Боксери виступатимуть без майок та шоломів. Дозволено тейпування рук. На кону розіграшу проекту APB стоятимуть Олімпійські ліцензії на Ігри 2016 року у Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Прес-служба Федерації боксу України

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: