На чемпіонаті світу з вільної боротьби націлюємося на шість нагород

27 липня 09:38
Переглядів: 389
Default Image

Минулої неділі в Києві завершився міжнародний турнір із вільної та жіночої боротьби. Для українських спортсменів змагання стали останньою перевіркою перед чемпіонатом світу, що 12 вересня стартує в турецькому Стамбулі. На Мундіалі розігруватимуть олімпійські ліцензії. Путівки на Ігри-2012 забезпечать собі п'ять найкращих представників кожної вагової категорії. На що можуть розраховувати наші спортсмени у Туреччині?

"Золото"

Василь Федоришин, 30 років (60 кг)

У Києві програв у третьому колі земляку Євгенові Хавелову. Останнім часом утрачає концентрацію на килимі, але загальна висока техніка дозволить позмагатися з росіянином Бесіком Кудуховим за перше місце.

Ібрагім Алдатов, 28 років (84 кг)

Київський турнір виграв переконливо, хоча визнав, що боровся одноманітно. Якщо може повернути змагальну агресію, то конкурентів у світі матиме небагато.

Андрій Стадник, 29 років (66 кг)

Цього року боровся мало через проблеми зі здоров'ям. Тривалий час лікарі не могли поставити Андрієві діагноз. Але зараз труднощі нібито позаду. У Києві Стадник не виступав. Тепер — через травму. Кажуть, береже себе перед чемпіонатом світу. Але залишається одним із найяскравіших борців сучасності. Якщо в Стамбулі слухатиме тренерів, а не обере тактичну самодіяльність, то цілком може стати найсильнішим на планеті.

"Срібло" — "бронза"

Олександра Когут, 23 роки (48 кг)

У Києві в рівній боротьбі поступилася у півфінальній сутичці чинній олімпійській чемпіонці Керол Г'юн із Канади. На думку львів'янки, надалі вона здатна перемагати Г'юн за умови, що побудує сутичку інакше з тактичної точки зору.

Юлія Остапчук, 21 рік (63 кг)

На київському турнірі борчиня не виступала через травму. Але за умови ідеальної готовності переважає всіх суперниць, за винятком дворазової олімпійської чемпіонки Каорі Іко з Японії.

Катерина Бурмистрова, 31 рік (72 кг)

Програла у столичному Палаці спорту лише чинній чемпіонці світу Станці Златевій із Болгарії. Посіла третє місце. У квітні на чемпіонаті Європи Бурмистрова виграла в Златевої та стала чемпіонкою. Срібну призерку останнього Мундіалю, канадійку Охеневу Акуффо переконливо здолала тепер у Києві. Тож індивідуально Катерина здатна перемогти будь-яку опонентку. Виграти  виснажливий турнір можна, лише маючи ідеальну фізичну готовність. Катерині, котра за тривалу кар'єру мала багато травм, це буде непросто. Але на "бронзу" може розраховувати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: