На чемпіонаті України тернополяни здобули чотири медалі сьогодні

26 лютого 23:00
Переглядів: 295
легка атлетика

Золото виборов майстер спорту Іван Стребков на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні у Сумах. Він пробіг 3000 метрів за 8.09,5 хвилин.

Срібло здобув майстер спорту Андрій Бородкін, у штовханні ядра з результатом 18.83 м він посів друге місце.

П’яте місце серед дорослих і перше місце серед молоді посіла кандидат в майстри спорту Оксана Ралько, яка на дистанції 400 м в забігах показала результат 54.83, а у фіналі – 55.52. Її колега по команді Наталія Солтан у бігу на дистанції 3000 м з результатом 9.54,5 серед дорослих зайняла четверте місце, а серед молоді стала срібною призеркою. Також спортсменка була сьомою серед молоді на дистанції 1500 м з результатом 4.45,7.

У загальнокомандному заліку збірна Тернопільщини серед дорослих зайняла дванадцяте місце, набравши 378 очок, а серед молоді була дев’ятою (325 очок).