На чемпіонаті України зі стрільби з лука в приміщенні львів’яни здобули 12 медалей

02 лютого 21:30
Переглядів: 180
стрільба з лука

У Сумах упродовж п’яти днів тривав чемпіонат України зі стрільби з лука серед дорослих та юніорів в приміщенні. Найбільшу кількість нагород здобули лучники Львівщини – 12 медалей (п’ять золотих, п’ять срібних, дві бронзові).

Вже не перший рік приміщення легкоатлетичного манежу Сумської Української академії банківської справи Національного банку України стало площадкою для визначення найкращих посеред вітчизняних «Робін Гудів», пише офіційний сайт НОК України.

За найвищі нагороди змагалось понад 210 спортсменів, які представляли збірні команди 8 областей України та Києва.

Цей турнір став етапом відбору до складу збірної команди України на чемпіонат Європи, який з 23 лютого по 1 березня проходитиме в місті Копер (Словенія).

З почесних гостей на змаганнях були присутні голова Сумського обласного відділення НОК, призерка Олімпійських ігор з біатлону Олена Петрова, віце-президенти федерації стрільби із луку України Валерій Булко та Віктор Сидорук, президент федерації стрільби з луку у Сумській області Сергій Холодов та інші почесні гості.

Переможці та призерки чемпіонату були нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками від Сумського обласного відділення НОК України.

Результати командних змагань

Чоловіки:

1 місце – Суми

2 місце – Львів-1

3 місце – Харків

Жінки:

1 місце – Львів-1

2 місце – Харків-1

3 місце – Чернівці-1

Юніори:

1 місце – Чернівці-1

2 місце – Львів-1

3 місце – Харків

Юніорки:

1 місце – Львів-1

2 місце – Рівне

3 місце – Львів-2

Результати індивідуальних змагань

Чоловіки:

1. місце – Ладіков Антон (Харків-2)

2 місце – Іваницький Георгій (Львів-1)

3 місце – Гунбін Олексій (Суми-1)

Жінки:

1 місце – Палєха Катерина (Львів)

2 місце – Марченко Вероніка (Львів)

3 місце – Павлова Анастасія (Херсон)

Юніори:

1 місце – Рожко Олег (Львів)

2 місце – Худа Антон (Львів)

3 місце – Куций Валентин (Суми)

Юніорки:

1 місце – Гнип Соломія (Львів)

2 місце – Онуфрійчук Олена (Чернівці)

3 місце – Трапезнікова Соломія (Львів)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити