На Франківщині відбулися "Богатирські забави"

18 жовтня 21:00
Переглядів: 246
Богатир

17 жовтня в Івано-Франківську поруч школи №18, що на Пасічній пройшли “Богатирські ігри”

Подивитися на вправність та міць прикарпатських богатирів зібрались чимало люду, серед яких – багато дітлахів.

Як зазанчає Ігор Дебенко, основною задумкою дійства було подарувати дітям свято мужності, міці, фізичного гарту та вольових якостей.

“Ми запросили Назара Павліва разом з прикарпатськими богатирями, щоб вони продемонстрували свою силу та міць. Сподіваємося, що мешканці “Пасічної” отримали безліч позитивних емоцій. Можливо, такий приклад підштовхне юних франківців до бажання займатись спортом та вести здоровий спосіб життя. Адже зараз для дитини на вулиці багато поганих прикладів та спокус, які можуть призвести до біди. А так ми ніби пропонуємо їй альтернативу: спорт, а не шкідливі звички”, – каже Ігор Дебенко.

“Назар Павлів та його побратими є гарним прикладом для дитини, що цікавиться спортом. Адже Назар не тільки демострує вправи, а я радо ділиться секретами тренувань та здорового харчування. Тож кожен розуміє, що теж може цього досягти, якщо працюватиме та віритиме у свої сили”, – зазначає Андрій Строїч.

Тож, під час богатирського турніру силачі по черзі виконували чотири вправи: піднімали важкезну колоду, переносили дві штанги на відстань 30 метрів та коромисло, перекидали колесо.

У перерві між вправами Назар Павлів показав для дітей вже традиційний номер – надування грілки аж поки вона не лусне.

Не обійшлося і без приємних моментів для дітвори. Усім бажаючим хлопчакам запропонували помірятися силами на швидкість в надуванні повітряних кульок, що теж мали луснути. Натомість дівчатка змагались у стрибках на скакалці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: