На Гусятинщині відбувся чемпіонат району з шахів

08 лютого 16:30
Переглядів: 118
Шахи

У хоростківському міському Будинку культури відбувся черговий чемпіонат Гусятинського району з шахів. На старт вийшло 23 любителі цієї мудрої та древньої гри з Гусятина та Хоросткова. Віковий діапазон учасників сягав шістдесяти років. Змагання відбувалися за швейцарською системою у 7 турів. Контроль часу – по 15 хвилин кожному учаснику до кінця партії. У турнірі було встановлено 14 грошових призів.

Як повідомив головний суддя змагань Юрій Грицевич, в результаті цікавої та напруженої боротьби з результатом 6,5 очок із 7 переможцем став кандидат у майстри спорту Михайло Сусла. На 0,5 очка менше у першорозрядника Романа Сороки, який посів друге місце. Третій результат у Василя Кулака. Наступні призові місця – у Миколи Бендаса з Гусятина, Наталі Мельничук та Ярослава Коцюбинського з Хоросткова. Наталя, до речі, взяла перший приз серед жінок, а друге та треті місця здобули сестри Ольга та Тетяна Талабан.

У віковій категорії до 14 років, за додатковим коефіцієнтом, першість виборов учень шостого класу Володимир Романишин. Серед другорозрядників кращим був Василь Кулак, а серед шахістів третього розряду переможцем став Ярослав Сорока.

Приз найстаршого учасника дістався 68-річному Дмитру Говенку, а наймолодшим виявився учень другого класу Максим Сарабун, якому нещодавно виповнилося 8 років. Усі лауреати з міста Хоросткова.

Чемпіонат був проведений завдяки зусиллям міського голови Степана Гладуна, директора місцевої ЗОШ №2 Галини Ворони, директора Будинку культури Павла Доскоча. Грамоти та медалі забезпечили голова Гусятинського районного комунального підприємства «ФСТ-Колос – спорт для всіх» Антон Кузик та в.о. сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Зоряна Стус.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: