На "Кубку Галичини" із кікбоксингу за версією ISKA позмагалися близько 400 атлетів

04 жовтня 21:32
Переглядів: 236
Кікбоксинг

У Львові відбувся традиційний, уже шостий за ліком «Кубок Галичини» із кікбоксингу за версією ISKA. Мовою сили на цих змаганнях говорили майже 400 українських спортсменів.

Вперше на старти приїхали й іноземні гості – атлети з угорського клубу «Молоді Вовки» із численною групою підтримки. «Хижаки» повезли додому з турніру аж сім нагород. Їхній коуч, майстер спорту міжнародного класу Чаба Лелекач каже: «Рецепт підходу до кожного спортсмена інший. Треба обдумати бій, обговорити помилки. Але до кожного є ключ».

На «Кубку Галичини» кікбоксери складають іспит на майстерність і силу і діти-початківці, і бійці зі солідним багажем досвіду. Як-от чемпіон світу з Ужгорода Олександр Сайник. Він своє право на перемогу вкотре довів у поєдинку із угорським суперником. Олександр розповідає: «Імпровізував в кінці бою, коли вже сил практично не залишилось. На початку бою намагався дотримуватися плану, заходити через блок і проводити контратаку».

Тут гартують не лише кулаки, а й твердий характер із юних років. Десятирічний Давид Лупашко говорить: «Попав суперникові у селезінку, розбив носа і виграв достроково. Сподівався на таку швидку перемогу!»

Поруч на татамі свої вміння доводили каратисти. Адже на «Кубку Галичини» стараються презентувати різні види бойових мистецтв.

Ці старти ‒ хороша нагода для кікбоксерів оцінити свою бойову готовність після літньої перерви. Заступник головного судді змагань Денис Ненчук розповідає: «З вересня починається тренувальний процес. І цей турнір ‒ стрибок на такі великі змагання як Кубок України і чемпіонат Європи, які відбудуться до кінця року».

Наступного разу організатори мають намір залучити більше іноземних спортсменів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: