На Кубку Львова з мотокросу у найпрестижнішому класі переміг Дмитро Асманов

23 травня 07:09
Переглядів: 239
мото

Легендарна львівська траса «Майорівка» прийняла міжнародні змагання із мотокросу. «Сталевих коней» до нагород на відкритому Кубку Львова гнали спортсмени з України, Латвії та Польщі.

У минулому столітті «Майорівка» часто бувала свідком континентальних і світових змагань. Потім упродовж десятиліття ця мототраса залишалась в занепаді. Однак останні кілька років ентузіасти мотоспорту поступово відновлюють її велич.

Майстерністю мірялися у кількох класах: від аматорів до ветеранів. У найпрестижнішій категорії «open» атлети гнали «сталевих коней» 25 хвилин +2 кола. В інших розділах змагалися упродовж коротших часових відрізків.

Сміливці кидали виклик трасі довжиною 1700 метрів. Свої вміння відчайдухи демонстрували у двох залікових заїздах, показники яких додавали. За найкращий результат заробляли 1 пункт, за друге місце – 2 і так далі. Тож для перемоги треба було набрати якомога менше балів.

Мотокросер з Івано-Франківська Володимир Тхорик розповів: «Я їду заради задоволення. Мені не важливі ті перше-друге місця. Я їду, щоб отримати задоволення від траси, підготовки, від тої атмосфери, як люди вболівають».

Найкращим у класі оупен став призер чемпіонатів Європи Дмитро Асманов. Титулований спортсмен розповів: «Перший заїзд дався легше, було більше сил. А на другий траса підсохла, вибилась, стало тяжче їхати, почались колії, великі грудки землі, камені. Але при цьому вдалося зберегти хороший темп. І я зумів отримати перемогу».

На п`яти Асманову весь час наступав латвійський спортсмен Яніс Каркліньш. Однак гостю з Прибалтики вдалося фінішувати лише другим. Яніс пояснив: «У мене маленький мотоцикл, на гірках він дуже слабо їде. До того ж в мене велика вага, і маленький мотоцикл не хоче мене тягнути вгору».

Багато захоплення викликали протистояння серед дітей. Там переможцем став Андрій Страшків із Бучача (Тернопільська область). Хлопець розповів: «У першому заїзді я зі старту виїхав передостаннім, але всіх обігнав і тому тримався ззаду. Тому приїхав другим. А в другому заїзді, хоч і виграв старт, але тільки через декілька кіл зміг здолати суперників. Думаю, переміг, бо більше готувався до змагань, ніж інші».

Усього природні та штучні перепони на відкритому Кубку Львова долали більше півсотні екстремалів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: