На "Кубку Словаччини" зіграє 10 вихованців львівського футболу

06 травня 09:40
Переглядів: 166
лях

Андрій Артим. Роман Слива, Іван Желізко, Орест Панчишин, Петро Харжевський, Ростислав Лях з «Карпат», Данило Сікан з «УФК-Карпати», Орест Тягло, Максим Хімчак, Олег Горін із «Вереса» зіграють за юнацьку збірну України U-18.

Футболісти не старші 2000-го року народження розпочали тренувальний збір, під час якого підопічні Сергія Попова візьмуть участь у міжнародному турнірі «Кубок Словаччини». У цих змаганнях зіграють 8 збірних. Одну групу складуть команди Словаччини, Угорщини, Вельсу і Росії. У другому квартеті виступлять Україна, Чехія, США та Казахстан. Після одноколового турніру переможці груп розіграють головний приз, другі команди зіграють за 3-тє місце, 3-ті – за 5-те й 4-ті – за 7-ме. Матчі за участю збірної України відбудуться 7-го, 8-го, 10-го й 11-го травня.

У жовтні цього року (10-16-го) юнацька збірна України (U-18) гратиме у кваліфікаційному раунді Євро-2019. Команда Сергія Попова потрапила до групи 8, де компанію їй склали Албанія (господар турніру), Словаччина та Норвегія. До еліт-раунду вийдуть дві найкращі збірні групи. Матчі другої стадії змагань проходитимуть навесні наступного року, а фінальна частина Євро відбудеться в липні 2019-го у Вірменії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: