На Львівщині оперативно віддали землю під арену для Олімпіади

20 грудня 16:03
Переглядів: 202
олімпіада

Голова Львівської ОДА Олег Сало підписав розпорядження про передачу в постійне користування ДП «Льодові арени» земельних ділянок у Сколівському районі.

Відповідне розпорядження від 17 грудня оприлюднене на сайті Львівської ОДА.

Цим розпорядженням затверджено проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва об’єкта «Тренувальний комплекс з підготовки національної збірної команди у Сколівському районі Львівської області» загальною площею 1,4962 га на території Росохацької та Козівської сільських рад Сколівського району.

Земельні ділянки надано ДП «Льодові арени» в постійне користування.

Нагадаємо, тиждень тому голова Львівської ОДА Олег Сало надав дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва тренувального комплексу з підготовки національної збірної команди у Сколівському районі Львівської області.

Про це йдеться у розпорядженні голови ЛОДА від 10 грудня, оприлюдненому на сайті ЛОДА.

Відповідно до розпорядження, ДП «Льодові арени» надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва об’єкту «Тренувальний комплекс з підготовки національної збірної команди у Сколівському районі Львівської області» загальною площею 1,4962 га, з них 0,3127 га на території Росохацької сільської ради Сколівського району, 1,1835 га на території Козівської сільської ради Сколівського району.

ДП «Льодові арени» повинно розроблений та погоджений в установленому порядку проект подати на затвердження до обласної державної адміністрації.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: