На Львівщині перебуває виконавчий директор МОК з Олімпійських ігор

29 листопада 13:33
Переглядів: 378
Default Image

З дводенним візитом на львівщині перебуває виконавчий директор Олімпійських ігор Міжнародного олімпійського комітету Жільбер Фаллі.

Жільбер Фаллі залишив запис у Книзі почесних гостей Львова.

«Сподіваюсь, що це початок великого шляху. Вітаю вашу ініціативу. Бажаю удачі у реалізації вашого проекту «Олімпійська надія – 2022», - записав у Книзі почесних гостей міста виконавчий директор МОК з Олімпійських ігор Жільбер Фаллі.

Нагадаємо, під час робочого візиту виконавчий директор Олімпійських ігор Міжнародного олімпійського комітету Жільбер Фаллі оглянув місця, де попередньо планують будівництво Льодового палацу.

Також вчора, 28 листопада, у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбулася робоча зустріч за участю міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Равіля Сафіулліна, президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки, голови Львівської ОДА Василя Горбаля та міського голови Львова Андрія Садового.

Довідка

Жільбер Фаллі - виконавчий директор МОК з Олімпійських ігор. Народився 4 серпня 1947, Leysin.
Жільбер Фаллі був призначений на посаду Виконавчого директора Олімпійських ігор Міжнародного олімпійського комітету в березні 2003 р. Він відповідає за проведення, координацію і аналіз усіх видів діяльності в рамках організації і проведення Олімпійських ігор, починаючи зі стадії заявки міста-кандидата і закінчуючи проведенням Ігор.
Фаллі став членом МОК в 1990 р., зайнявши посаду Директора Департаменту спорту, координації Олімпійських ігор та зв'язків з Міжнародними федераціями. Входив до складу Оціночних комісій МОК з вибору столиці Ігор з 2002 по 2014 рр.. Є членом Координаційних комісій МОК з 1992 р., коли в Альбервіллі проходили XVI Олімпійські зимові ігри.
Зараз Жільбер Фаллі є Виконавчим директором Координаційних комісій XXI Олімпійських зимових ігор у Ванкувері 2010 р., ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні 2012 р., XXII Олімпійських зимових ігор у Сочі 2014 р., перших зимових юнацьких Олімпійських ігор в Інсбруку 2012 р., а також перших літніх юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі 2010.
Крім цього, Жільбер Фаллі займає почесну посаду Президента Організаційних/Технічних комітетів з проведення ряду змагань - чемпіонатів світу і континенту з лиж, тенісу, фігурного катання, керлінгу, стрільбі з лука, гімнастики, баскетболу, волейболу та легкої атлетики.
Жільбер Фаллі має досвід участі в спортивних змаганнях в якості тренера хокейної і лижної команд Швейцарії.
Має диплом з архітектури. Кілька років працював у будівельному бізнесі в Швейцарії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: