На Львівщині розпочалася організовані навчально-тренувальні заняття поранених військовослужбовців Львівщини

28 лютого 16:25
Переглядів: 374
АТО

На Львівщині розпочалася організовані навчально-тренувальні заняття поранених військовослужбовців Львівщини як підготовчий етап до національного тестування «Ігор Нескорених-2017»

28 лютого 2017 року на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України у місті Львові (вул. Клепарівська, 39-А) відповідно до листа Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в антитерористичній операції В. Свириденка, розпочалася організована й системна підготовка поранених військовослужбовців Львівщини до національного тестування для участі у міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених-2017» (Invictus Games) у складі національної збірної команди України (вересень 2017 року, м. Торонто, Канада).

Тренування з легкої атлетики, плавання, стрільби з лука, велоспорту, пауерліфтингу відбуватимуться щовівторка та щочетверга з 10 до 12 години за методичної та організаційної підтримки провідних тренерів Львівщини.

Підготовка на спеціалізованому веслувальному тренажері відбуватиметься в одному зі спортивних клубів Львова.

У затвердженому списку військовослужбовців Львівщини, поранених під час бойових дій - кандидатів на участь в міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених» у складі збірної команди України значаться прізвища 20 осіб, в т.ч. одна жінка, котрі мешкають у містах Львові, Трускавці, Новояворівську, Городку, Самборі, Раві-Руській Жовківського району та смт Івано-Франкове Яворівського району.

Такі тренування триватимуть упродовж двох місяців.

Відповідальна особа за організацію тренувань – Юлія Нікитенко-Рожко,  моб. тел. 067-300-95-43.

Довідка:

1 листопада 2016 року в Україні розпочався відбір військовослужбовців, поранених під час виконання бойових дій і які представлятимуть нашу країну на Іграх Invictus 2017 («Ігри Нескорених») у вересні 2017 року в Торонто (Канада).

Перші такі Ігри відбулись 2014 року у Лондоні та стали яскравим свідченням того, на що здатні військові, які захищають свою країну, і наскільки незламною є їхня воля до життя. У 2016 році успіх лондонських змагань повторили Ігри у Орландо. В 2017 році Ігри Нескорених пройдуть вже втретє в Канаді, однак свою збірну Україна представлятиме вперше. Це одна з важливих ініціатив в галузі реабілітації учасників АТО, що отримали серйозні поранення, захищаючи свою державу.

Україна вперше отримала право взяти участь в Іграх нескорених 2017 року в м. Торонто як справжній союзник НАТО в миротворчих операціях по всьому світ, у а також в АТО на сході України.

Проект здійснюється за підтримки Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA), активних громадських організацій.

До програми змагань «Ігор Нескорених-2017» увійшли такі види спорту: стрільба з луку, легка атлетика, гольф, волейбол сидячи, пауерліфтинг, велоспорт, плавання, автоспорт, веслування на тренажері, теніс на візку, регбі у візку, баскетбол у візку. Змагання передбачено для чоловіків та для жінок.

         Серед держав, які вже зголосилися до участі в IG–2017 будуть представлені збірні 17 країн: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Голландія, Нова Зеландія, Румунія, США, Великобританія та Україна.

В програмі Ігор Нескорених окрім спортивних змагань передбачено культурну програму та зустрічі з молоддю.

21 січня 2017 року на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові вперше в державі відбувся перший етап відбору претендентів до збірної команди України на участь у Іграх Інвіктус–2017 (Invictus Games). Захід відбувся за участю 37 військовиків з західних областей України за активної підтримки ГО «БОStratComUA», управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, регіонального центру «Інваспорт», Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, волонтерів та всебічного сприяння керівництва, працівників та провідних тренерів Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові.

Львівська робоча група напрацювала відповідні національні нормативи для визначення поточного стану та фізичних кондицій претендентів у шести видах спорту: легка атлетика, велоспорт, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажерах.

Згодом попередні тестування відбулися в Одесі та Києві.

Національний етап тестування відбудеться наприкінці квітня – на початку травня ц.р. в столиці України, після чого буде сформовано склад кандидатів збірної команди України на Іграх Нескорених-2017.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: