На Львівщині слаломісти позмагалися на Кубку Західного Бугу

08 листопада 19:03
Переглядів: 211
веслування

Біля Червонограду на Кубку Західного Бугу умільці позмагалися у річковому слаломі. Долали супротив води більше трьох десятків спортсменів. Окрім місцевих спортсменів, кидали виклик річці гості із Нововолинська та Рівного.

300 метрів Західного Бугу слаломісти мали здолати швидко і майстерно. Пройти 13 воріт, не зачепивши їх веслом, судном чи будь-якою частиною тіла. І дотримуватися схеми, заданої суддями. Організатор змагань Михайло Сидоров зазначив: «Дистанція дуже коротка. Чим вона коротша, тим більше забирає сил. Тому що це своєрідний спринт виходить. І по довжині вона займає хвилини дві».

Під мостом ділянка звужується і течія трохи пришвидшується, ставлячи перед учасниками нові завдання. У кожного екіпажу по дві спроби. Долати змагальний відтинок можна було самотужки на каяку. Або ж працювати у дуеті чи квартеті на катамаранах.

Учасник змагань Андрій Куць розповів: «Треба працювати злагоджено, впевнено, разом все робити, чітко. Ну але це в ідеалі. Оскільки у нас взагалі досвіду нуль, то важко спрацюватися одразу». Його напарник Юрій Жеребецький додав: «Потрібно дійсно відчувати катамаран, відчувати партнера і маневрувати постійно в ті ворота».

Серед учасників турніру був і олімпієць Маркіян Івашко. Львівський «робін гуд» на один день змінив амплуа. Відклав лук та стріли і взявся за весло. Дебют у слаломі вдався йому непогано. Лучник розповів: «У кожному виді спорту можна почерпнути те, чого не вистачає у твоєму. У цьому випадку відчув командну роботу. Те, чого мені не вистачає, я до того не звик ще».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: