На Львівщині стартував чемпіонат України з велоспорту на шосе

14 вересня 10:15
Переглядів: 259
Велоспорт

На Львівщині розпочалася національна першість із велоспорту на шосе. Змагання зібрали більше сотні учасників. Стартував турнір із командної гонки.

Колективи стартують із інтервалом у хвилину. І мають складатися із 2 «трійок», які по черзі змінюють одна одну. Учасник із Черкас Віталій Новаковський розповів: «У нас усього лиш 3 людини їде, тому було складно. Але хлопці молодці, команда йшла рівно, швидко. Виходить, ми трохи більше втомилися, ніж інші. Через це і швидкість місцями падала, бо тяжко як-не-як».

Велоумільці мчать від Оброшино 12,5 км у напрямку Великого Любіня і стільки ж у зворотному. Кажуть, із погодою дуже пощастило. Користають із погідного осіннього дня та слабкого вітру. Відтак можуть зосередитися на боротьбі. Учасник із Білої Церкви Михайло Бліхарський підкреслює: «Головне – їхати рівним темпом, тримати швидкість близько 50-60 км/год., якщо дозволяє рельєф траси».

До уваги беруть результати трьох атлетів із команди. Показаний час потім додають і в особистий залік спортсменів. Велосипедист Ігор Малик каже: «Люблю їздити індивідуально, коли ти сам. Відповідальність менша, не боїшся підвести команду. Якось інакше їдеш, зі своїми думками в голові. А зараз відчуваєш тиск відповідальності, щоби не скинути швидкість, різко не повернути, щоби ніхто не впав».

Від п’ятниці роверисти демонструватимуть, на що здатні у групових гонках. Чоловікам приготували 160 км, жінкам – 100 км, а юніорам – 70 км. Для молоді ці змагання дають шанс «потрапити на олівець» тренерам збірної.

Атлети завершать змагання у суботу, 15 вересня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: