На Львівщині тривають велоперегони чемпіонату України

07 липня 13:45
Переглядів: 147
Велоспорт

Львівщина приймає чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе. Пліч-о-пліч змагаються юніори та жінки. Стартовий день спортсмени змагалися командами. Далі їх чекало індивідуальне випробування на 100 км.

Шлях роверистів почався зі села Відники Пустомитівського району. Далі – через Шоломинь та Звенигород і знову до початкової точки. Учасники мали подолати аж 5 кіл по 20 км.

Призерка велогонки Анна Нагірна розповіла: «Перші два кола, звісно, треба було легше їхати. Під гірку треба було економити сили. Щоб на останнє кільце вистачило. І триматися хлопців. Коли їдеш під гірку, старатися бути попереду. В такому випадку, навіть якщо будеш опускатися, зловиш хвіст групи».

Роверисти в середньому розвивали швидкість 40 км/год. Хоча на спусках досягали усіх 70 км/год. Тривала та виснажлива робота вимагає поповнення запасів енергії. Тож велосипедисти робили перекус просто «на колесах», не припиняючи руху.

Переможниця велогонки серед жінок Ольга Шекель зазначила: «Швидкісна гонка була! Складний підйом на фініші! У мене ще впав ланцюг перед фінішем за 3 кілометри. Але наздогнала, зібралася зі силами».

Попереду у них ще 3 етапи та найтриваліший заїзд – на 130 км.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: