На Львівщині успішно завершився чемпіонат України з авторалі "XIV Ралі Галіція"

11 жовтня 15:30
Переглядів: 268
авторалі

Цими днями на території Закарпатської області (Свалявський та Воловецький райони), а також Дрогобицького, Сколівського та Турківського районів Львівщини відбувся VІ етап чемпіонату України з авторалі «ХІV Ралі Галіція - 2016».

Змагання проводилися Автомобільною федерацією України та Галицьким автомобільним клубом під егідою Міністерства молоді та спорту України за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Дрогобицької, Сколівської та Турківської райдержадміністрацій. Головний суддя змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (м. Львів).

У VІ етапі чемпіонату України з авторалі «ХІV Ралі Галіція - 2016», які відбулися 7-9 жовтня ц.р.  взяли участь 16 екіпажів кращих українських спортсменів-автомобілістів, демонструючи майстерність керування спортивним автомобілем та вміння контролювати себе в екстремальних ситуаціях.

Програмою ралі було передбачено перегони на спеціальних ділянках, які охоплювали автодороги Львівщини в районі населених пунктів сіл Новий Кропивник, Старий Кропивник, Бистриця, Жданівка у Дрогобицькому районі; сіл Орява, Погар, Криве, Довжки, Росохач, Митна, Орявчик у Сколівському районі та сіл Ісаї, Коротичі, Ластівка в Турківському районі.

Загалом учасникам довелось подолати дистанцію151 км(з яких 2 – суперспецділянки та 4 спецділянки).

В індивідуальному заліку місця розподілились таким чином: перше місце виборов екіпаж у складі: Козлов Олександр Київ / Островський Олександр (м. Дніпро) на автомобілі Subaru Impreza; друге місце посів екіпаж Потійко Сергій / Фельдман Олександр (м. Дніпро) на автомобілі Subaru Impreza; третє місце виборов екіпаж Зізак Андрій / Баранек Олена (м. Одеса) на автомобілі Ford Fiesta.

В командному заліку:

1 місце –  команда «ODESSA RALLY TEAM» (м. Одеса) – 90 очок

2 місце – «ULTRA GP» ( м. Київ) – 72 очок

3 місце – «VORTEX RACING TEAM» (м. Київ) – 55 очок.

Кращими з поміж представників Львівщини був екіпаж у складі Слезінського Олега та Бішка Юрія на Opel Kadett , які посіли посіли 10 місце.

Організатори змагань та спортивна громадськість Львівщини висловлюють подяку усім службам та відповідним структурам, які долучилися до організації та проведення змагань, зокрема: керівництву ДП «Львівський облавтодор», Службі автомобільних доріг у Львівській області, МВС України у Львівській області, ДАІ Головного управління МВС України у Львівській області, ДСУ з надзвичайних ситуацій у Львівській області, департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, керівництву Дрогобицької, Сколівської та Турківської райдержадміністрацій.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: