На Львівщині успішно завершився етап Кубку світу "Vilga Cup 2015" з авіамодельного спорту

17 травня 19:55
Переглядів: 176
авіамодельного

В період з 6 до 11 травня 2015 року в селі Великий Дорошів Жовківського району Львівщини успішно відбувся етап Кубку світу «Vilga Cup 2015» з авіамодельного спорту в трьох класах радіокерованих моделей: F3J (радіокеровані планери), F5J (радіокеровані планери з електродвигуном) та F3K (радіокеровані метальні планери).

Змагання відбувалися під егідою Міністерства молоді та спорту України, Міжнародної авіаційної федерації та Федерації авіамодельного спорту України за активного сприяння управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Жовківської райдержадміністрації, Великодорошівської сільської ради.

У змаганнях взяли участь 145 спортсменів з 15 країн світу, зокрема представники національних збірних Азербайджану, Італії, Кіпру, Казахстану, Нової Зеландії, Німеччини, Польщі, Росії, Словаччини, Словенії, Сполучених Штатів Америки, Угорщини, Швеції, Чехії та України.

Під час цих представницьких змагань відбулася непересічна подія в українському авіамодельному спорту – майстру спорту України Ігорю Буцерозі з Харківщини було вручено почесну міжнародну відзнаку як переможцю усіх офіційних міжнародних змагань з авіамодельного спорту за підсумками 2014 року.

Збірну команду Україну представляли спортсмени з Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Чернігівської областей України та міста Києва.

У складі збірної команди України змагалося й двоє представників Львівщини: Ігор Боліновський й Тарас Повідайко.

Абсолютного результату досягнув спортсмен із Нової Зеландії Джо Вуртс, який святкував перемогу у всіх трьох класах. Високий спортивно-технічний рівень продемонстрували Есер Кісмір (Кіпр), Ігор Буцерога (Україна), Томас Труффо (Італія), Себастіян Хайнсек (Швеція) та ін.

Технічні результати змагань:

Клас F3J

1 місце – Джо Вуртс (Нова Зеландія)

2 місце – Есер Кісмір (Кіпр)

3 місце – Томас Труффо (Італія)

Клас F5J

1 місце – Джо Вуртс (Нова Зеландія)

2 місце – Ігор Буцерога (Україна, Харківська обл.)

3 місце – Себастіян Хайнсек (Швеція)

Клас F3K

1 місце – Джо Вуртс (Нова Зеландія)

2 місце – Ігор Буцерога (Україна, Харківська обл.)

3 місце – Томас Труффо (Італія).

Юрій Хомик, управління молоді та спорту ЛОДА 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: