На Львівщині успішно завершився перший етап національної серії "Кубок Карпат" з авторалі "IV Зимові вершини"

08 лютого 09:00
Переглядів: 1689
авторалі

Цими днями на території Сколівського районів Львівщини та Воловецького району Закарпаття відбувся перший етап національної серії змагань автомобільного спорту «Кубок Карпат» з ралі «IV Зимові вершини».

Перегони організовано Автомобільною федерацією України та Галицьким автомобільним клубом під егідою Міністерства молоді та спорту України за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Сколівської райдержадміністрації, а також відповідних структур Закарпатської області.

Головний суддя та директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (м. Львів).

У першому етапі національної серії «Кубок Карпат» з авторалі «IV Зимові вершини» стартували 9 кращих екіпажів спортсменів-автомобілістів із Львівської, Київської, Дніпровської, Одеської, Закарпатської, Запорізької областей, м. Києва, а також гості з Польщі. Зважаючи на несприятливі погодні умови водії екіпажів демонстрували неабияку майстерність керування спортивним автомобілем та вміння контролювати себе в екстремальних ситуаціях.

Траса змагань з ралі «IV Зимові вершини» складалася з чотирьох спеціальних ділянок на старому Верецькому перевалі на межі Львівської та Закарпатської областей. Загалом було розіграно 4 комплекти нагород: група «Super 2 WD»; група «4 WD» та абсолютний і командний заліки.

В абсолютному заліку та в групі «4 WD» перемогу здобув київський екіпаж у складі: Борис Ганджа – Сокур Євген на автомобілі Mitsubishi Lancer Evo IX, друге місце посіли Маслюк Роман (Львів) – Вовк Сергій (Запоріжжя) на автомобілі Mitsubishi Lancer Evo IX, третє – Потійко Сергій (Дніпро) – Мішин Іван (Одеса) на автомобілі Subaru Impreza.

У групі «Super 2 WD» перше місце виборов екіпаж Рудьковський Сергій (Київ) – Новінський Олександр (Київ) на автомобілі BMW 323i, друге місце посіли Слезінський Олег (Львів) – Бішко Юрій (Львів) на автомобілі Opel Kadett GSI, третє – польський екіпаж Schenk Krzysztof та Przemyslaw Lipinski на автомобілі Honda Civic TYPE-R.

Кращими в командному заліку виявилися: 1 місце - команда «ULTRA GP» (м. Київ), здобувши 25 очок; 2 місце – команда «IAMC RALLY TEAM TRUSKAVETS» (м. Трускавець Львівської області) – 14 очок.

Організатори змагань та автоспортивна громадськість Львівщини висловлюють подяку усім службам та відповідним структурам, які ефективно організували та провели змаганння, зокрема: керівництву та колективам ДП «Львівський облавтодор»; Служби автомобільних доріг у Львівській області; департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації; Головного управління Національної поліції України у Львівській області; Управління патрульної поліції у м. Львові; Головного управління ДСНС України у Львівській області; Львівської митниці ДФС; департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації; департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації; Львівської філії НТК У «Львівська регіональна дирекція»; Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства; керівництву Сколівської райдержадміністрацій та усьому суддівському корпусу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: