На Львівщині успішно завершився юнацький чемпіонат України зі стрибків у воду

20 червня 08:41
Переглядів: 171
Стрибки у воду

Упродовж 15-18 червня 2016 року у відкритому плавальному басейні навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові (вул. Клепарівська, 39-а) тривав чемпіонат України зі стрибків у воду серед юнаків та дівчат віком до 13 років (група “C”).

Змагання відбулися за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Федерації України зі стрибків у воду, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної федерації стрибків у воду, відділення НОК України у Львівській області та НСБ ЛВС МО України. Головний суддя змагань: суддя національної категорії О. Мельніков; головний секретар: суддя національної категорії Д. Адамчук (м. Львів).

У програмі змагань: індивідуальні стрибки з вишки, одно- та три- метрового трамплінів серед дівчат та юнаків, а також синхронні стрибки (дівчата, юнаки) з триметрового трампліну.

У змаганнях, які вперше забагато років приймала Львівщина й з якими успішно справилася, змагалися 44 юних стрибунів у воду, які представляли 8 збірних команд, зокрема з м. Києва, Дніпровської, Запорізької, Харківської, Миколаївської, Донецької, Луганської та Львівської областей.

У складі команди Львівщини виступали п’ятеро вихованок СДЮШОР «Олімп-Л»  Тетяна Гудиш, Марта-Марія Змий, Анна Марічко, Софія Нашкерська, Віра Середяк (представник команди Уляна Кавійчик).

У загальнокомандному заліку кращими виявилися юні спортсмени Харківської області, на другому місці команда Миколаївщини, третіми фінішували представники Луганщини.

Серед кращих у різних видах програми відзначилися: Олексій Середа, Марія Середа, Антон Антонів (Луганська область), Богдан Чижовський, Ксенія Байло, Даниїл Коновалов (Миколаївська область), Поліна Синиця, Ірина Кльонова (Харківська область), Ганна Арнаутова (м. Київ), Ніка Шурда (Донецька область) та ін.

Юні львів’янки увійшли до фінальної серії змагань у синхронних стрибках з триметрового трампліну, де посіли відповідно 6 (Анна Марічко / Марта Змий) та 7 (Віра Середяк / Тетяна Гудиш) місця.

Підсумкові результати

юнацького чемпіонатУ України зі стрибків у воду 

Загальнокомандна першість 

1          Харківська область

2          Миколаївська область

3          Луганська область

4          Донецька область

5          Дніпровська область

6          м. Київ

7          Львівська область

8          Запорізька область

Трамплін, 1 метр, юнаки

місце

спортсмен

область

сума

тренер

1

Середа Олексій

Луганська

338,45

Погребная Т.

2

Коновалов Даниїл

Миколаївська

336,45

Веприк В.

3

Антонів Антон

Луганська

317,65

Погребная Т.

4

Чижовський Богдан

Миколаївська

312,95

Безрукова О.

5

Климко Владислав

Харківська

278,45

Андрієвська Н.

6

Скотаренко Олексій

Харківська

266,75

Андрієвська Н.

7

Парака Ілля

Харківська

266,25

Андрієвська Н.

8

Сидоренко Богдан

Харківська

260,40

Толчанова Т.

Вишка, 5 - 7,5 метрів, дівчата

1

Синиця Поліна

Харківська

207,45

Андрієвська Н.

2

Шурда Ніка

Донецька

200,00

Ліхачова Ю.

3

Середа Марія

Луганська

192,95

Погребная Т.

4

Байло Ксенія

Миколаївська

185,85

Веприк В.

5

Левицька Олександра

Донецька

179,40

Попова М.

6

Трапезнікова Анна

Дніпровська

175,25

Янченко А.

7

Глущенко Юлія

Миколаївська

155,50

Безрукова О.

8

Дейкіна Ксенія

Донецька

136,75

Ліхачова Ю. 

Трамплін, 1 метр, дівчата

1

Синиця Поліна

Харківська

246,90

Андрієвська Н.

2

Байло Ксенія

Миколаївська

235,25

Веприк В.

3

Кльонова Ірина

Харківська

228,05

Толчанова Т.

4

Шурда Ніка

Донецька

226,45

Ліхачова Ю.

5

Баранова Сніжана

Миколаївська

224,00

Веприк В.

6

Арнаутова Ганна

Київ

221,25

Яценко В.

7

Трапезнікова Анна

Дніпровська

217,25

Янченко А.

8

Глущенко Юлія

Миколаївська

209,55

Безрукова О.

Вишка, 5 - 7,5 метрів, юнаки

1

Середа Олексій

Луганська

353,90

Погребная Т.

2

Антонів Антон

Луганська

298,55

Погребная Т.

3

Чижовський Богдан

Миколаївська

297,50

Безрукова О.

4

Скотаренко Олексій

Харківська

263,65

Андрієвська Н.

5

Климко Владислав

Харківська

260,90

Андрієвська Н.

6

Жиляєв Матвій

Харківська

249,80

Андрієвська Н.

7

Парака Ілля

Харківська

244,35

Андрієвська Н.

8

Аванесов Даніїл

Харківська

226,75

Андрієвська Н.

Трамплін, 3 метри, дівчата

1

Арнаутова Ганна

Київ

263,35

Яценко В.

2

Синиця Поліна

Харківська

261,60

Андрієвська Н.

3

Байло Ксенія

Миколаївська

258,10

Веприк В.

4

Шурда Ніка

Донецька

244,85

Ліхачова Ю.

5

Глущенко Юлія

Миколаївська

228,65

Безрукова О.

6

Трапезнікова Анна

Дніпровська

217,25

Янченко А.

7

Баранова Сніжана

Миколаївська

215,95

Веприк В.

8

Кльонова Ірина

Харківська

214,90

Толчанова Т.

Трамплін, 3 метри, юнаки

1

Чижовський Богдан

Миколаїв

349,55

Безрукова О.

2

Середа Олексій

Луганськ

341,60

Погребная Т.

3

Антонів Антон

Луганськ

336,35

Погребная Т.

4

Климко Владислав

Харків

328,10

Андрієвська Н.

5

Парака Ілля

Харків

327,65

Андрієвська Н.

6

Скотаренко Олексій

Харків

321,50

Андрієвська Н.

7

Коновалов Даніїл

Миколаїв

286,90

Веприк В.

8

Міхеєв Ігор

Київ

279,05

Руденко А. Руденко В.

Трамплін, 3 метри, синхронні стрибки, юнаки

1

Середа Олексій

Антонів Антон

Луганська

238.11

Погребная Т.

Погребная Т

2

Чижовський Богдан

Коновалов Даниїл

Миколаївська

224,79

Безрукова О.

Веприк В.

3

Сидоренко Богдан

Шабанов Ілля

Харківська

Донецька

220,89

Толчанова Т.

Ліхачова Ю.

4

Парака Ілля

Жиляєв Матвій

Харківська

220,05

Андрієвська Н.

Андрієвська Н.

5

Климко Владислав

Мокрецов Даніїл

Харківська

218,49

Андрієвська Н.

Толчанова Т.

6

Безверхов Назар

Ліпатов Іван

Дніпровська

166,19

Янченко А.

Янченко А.

Трамплін, 3 метри, синхронні стрибки, дівчата 

1

Синиця Поліна

Кльонова Ірина

Харківська

210,48

Андрієвська Н.

Толчанова Т.

2

Середа Марія

Гершаннік Софія

Луганська

Харківська

203,64

Погребная Т.

Пашнева О.

3

Трапезнікова Анна

Баранова Сніжана

Дніпровська

Миколаївська

199,67

Янченко А.

Веприк В.

4

Шурда Ніка

Арнаутова Ганна

Донецька

Київ

197,39

Ліхачова Ю.

Яценко В.

5

Байло Ксенія

Глущенко Юлія

Миколаївська

182,48

Веприк В.

Безрукова О.

6

Марічко Анна

Змий Марта

Львівська

181,14

Адамчук Д. Кавійчик У.

Адамчук Д. Кавійчик У.

7

Середяк Віра

Гудиш Тетяна

Львівська

139,64

Адамчук Д. Кавійчик У.

Адамчук Д. Кавійчик У.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити