На Львівщині відбудеться чемпіонат Львівської області з пожежно-прикладного спорту серед юнаків

13 травня 22:45
Переглядів: 449
пожежно-прикладний

16 травня ц.р. на базі головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області, що в смт Брюховичі поблизу Львова, відбудеться чемпіонат Львівської області з пожежно-прикладного спорту серед юнаків.

Змагання проводяться обласною федерацією пожежно-прикладного спорту (голова Сергій Дмитровський) за активної підтримки департаменту освіти і науки та управління молоді та спорту облдержадміністрації. Головний суддя змагань: начальник управління реагування на надзвичайні ситуації головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області Ігор Ущапівський (м. Львів).

У змаганнях планується участь понад 200 спортсменів, представлених у збірних командах усіх районів та міст обласного значення Львівської області. Обласний центр буде представлений командами адміністративних районів міста Львова.

Метою проведення даного заходу є: розвиток пожежно-прикладного спорту, підтримка спортивної майстерності юнаків, виявлення найсильніших спортсменів для комплектування збірної команди Львівської області з пожежно-прикладного спорту, популяризації пожежно-прикладного спорту у Львівській області та покращення фізичного і духовного розвитку молоді.

Спортсмени змагатимуться у подоланні 100-м смуги з перешкодами, підійманні по штурмовій драбині на 2-й та 3-й поверх навчальної башти, пожежній естафеті 4 x 100 метрів та бойовому розгортанні.

Урочисте відкриття змагань відбудеться 16 травня о 9:00 годині за адресою смт Брюховичі, вул. Незалежності, 56.

Хомик Юрій, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: