На Львівщині відбудеться другий етап Карпатської молодіжної хокейної ліги

10 листопада 17:16
Переглядів: 74
леви

Впродовж 10-12 листопада на Льодовій арені м. Новояворівська відбудуться матчі другого етапу Карпатської молодіжної хокейної ліги ігрового сезону 2017-2018 рр, повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Команда Львівщини «Галицькі Леви» на домашній арені разом ще з однією українською командою «СДЮШОР» (Харків) боротиметься з командами ровесників 4 країн: Польщі, Словаччини, Румунії та Чехії.

Урочиста церемонія відкриття змагань відбудеться 10 листопада о 17 год.

Графік ігор:

10 листопада

  • 08.00 – СДЮШОР Харків (Україна) - Gladiators Dunarea Galati (Румунія)
  • 09.30 – MSKM Trebisov (Словаччина) - HA Brymov-Bylnice (Чехія)
  • 11.00 – STS UKS Niedzwiadki MOSIR Sanok (Польща) - HK Mladez Michalovce (Словаччина)
  • 12.30 – Gladiators Dunarea Galati (Румунія) - ХК Галицькі Леви (Новояворівськ-Україна)
  • 14.00 - СДЮШОР Харків (Україна) - MSKM Trebisov (Словаччина)
  • 15.30 - HA Brymov-Bylnice (Чехія)  - STS UKS Niedzwiadki MOSIR Sanok (Польща)
  • 17.00 – ЦЕРЕМОНІЯ ВІДКРИТТЯ;
  • 18.00 - HK Mladez Michalovce (Словаччина) - ХК Галицькі Леви (Новояворівськ-Україна)

11 листопада

  • 08.00 – STS UKS Niedzwiadki MOSIR Sanok (Польща) - MSKM Trebisov (Словаччина)
  • 09.30 – HK Mladez Michalovce (Словаччина) - СДЮШОР Харків (Україна)
  • 11.00 – HK Mladez Michalovce (Словаччина) - HA Brymov-Bylnice (Чехія) 
  • 13.30 – ХК Галицькі Леви (Новояворівськ-Україна) - MSKM TrebiSov (Словаччина)
  • 15.00 – ДЮШОР Харків (Україна) - STS UKS Niedzwiadki MOSIR Sanok (Польща)
  • 16.30 – HK Mladez Michalovce (Словаччина) - HK Mladez Michalovce (Словаччина)
  • 18.00 – ХК Галицькі Леви (Новояворівськ-Україна) - HA Brymov-Bylnice (Чехія)

12 листопада

  • 08:00 - HA Brymov-Bylnice (Чехія) - HK Mladez Michalovce (Словаччина)
  • 09.30 - MSKM Trebisov (Словаччина) - Gladiators Dunarea Galati (Румунія)
  • 11.00 - STS UKS Niedzwiadki MOSIR Sanok (Польща) - ХК Галицькі Леви (Новояворівськ-Україна)
  • 12.30 - HA Brymov-Bylnice (Чехія) - СДЮШОР Харків (Україна)
  • 14.00 - MSKM Trebisov (Словаччина) - HK Mladez Michalovce (Словаччина)
  • 15.30 - Gladiators Dunarea Galati (Румунія) - STS UKS Niedzwiadki MOSIR Sanok (Польща)
  • 17.00 - ХК Галицькі Леви (Новояворівськ-Україна) - СДЮШОР Харків (Україна).
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити