На Львівщині відбулася календарна гра чемпіонату Європи з регбі-15 між національними збірними командами України та Нідерландів

07 листопада 15:00
Переглядів: 164
Регбі

5 листопада 2016 року на чудово підготованому полі стадіону «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського за активної підтримки глядачів відбулася календарна гра чемпіонату Європи з регбі-15 в дивізіоні «Trophy» сезону 2016-2017 років між національними збірними командами України та Нідерландів.

На матчі були присутні делегати Європейської федерації регбі, заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, керівники національної та обласної федерації регбі Євген Баженков та Петро Адамик, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, проректор Львівського державного університету фізичної культури Володимир Левків, спортивний актив Львівщини.

Національна збірна України, виступаючи не в оптимальному для себе складі із залученням гравців Харкова, Одеси та Хмельницького, поступилася регбістам з країни тюльпанів, у складі якої виступали п’ять натуралізованих гравців-легіонерів з рахунком 12 : 54.

Перед початком гри в урочистій обстановці головного тренера львівського регбійного клубу «Сокіл» Юрія Грабовського відзначено державним званням «Заслужений працівник фізичної культури та спорту». 

Довідково:

Участь в чемпіонаті Європи з регбі-15 в дивізіоні «Trophy» сезону 2016-2017 років беруть участь 6 команд, серед яких національні збірні команди України, Польщі, Нідерландів, Португалії, Молдови та Швейцарії.

Збірна команда України під орудою тренера Валерія Кочанова провели дві гри, які завершилися поразкою: в м. Любліні з полякамм (22:0) та у Львові з Нідерландами (12:54).

Наступні матчі українська збірна зіграє в Бєльцях з командою Республіки Молдова (12 листопада).

19 листопада зіграють також: Нідерланди - Молдова, Швейцарія – Португалія, а 26 листопада: Швейцарія - Молдова.

У 2017 році розклад ігор такий: 18 лютого: Португалія - Польща. 4 березня: Нідерланди - Португалія. 11 березня: Швейцарія - УКРАЇНА (у Женеві), Португалія - Молдова. 18 березня: Нідерланди - Швейцарія, Молдова - Польща. 1 квітня: УКРАЇНА - Португалія (у Одесі). 8 квітня: Польща - Нідерланди. 22 квітня: Польща - Швейцарія.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: