На Львівщині відбулися перші в Україні дитячі змагання зі слалому під егідою FIS

05 лютого 17:10
Переглядів: 177
Книш

У Бориславі на Львівщині завершилися міжнародні змагання із гірськолижного слалому. Це були перші в Україні дитячі старти за регламентом FIS. Турнір «Bukovytsia open» зібрав 80 молодих атлетів у категоріях U-14 та U-16.

Траса на горі Буковиця має міжнародний сертифікат. Однією з вимог якого є перепад висот щонайменше 120 метрів. Учасник турніру Данило Токарчук поділився: «Дуже складна і закручена траса, непросто було їхати».

Під завісу турніру учасники змагалися у спеціальному слаломі. Їхня боротьба тривала 550 метрів. На цьому відрізку спортсмени мали здолати 57 воріт, позначених спеціальними жердинами. Зробити це треба було якнайшвидше. Богдан Волчик, який відкривав трасу, розповів: «Погода дощить. На декотрих поворотах можна помилитися і злетіти. Треба дуже уважно дивитися на суперників».

Їхати слід якомога ближче до палиць. Це допоможе заощадити дорогоцінні секунди. Правила тут суворі: пропустив хоча б одні ворота – штрафів чи збавок не буде. А одразу дискваліфікація. Слаломісти мають дві спроби. Потім результати додають і виводять підсумковий.

Свої вміння на стартах демонстрували молоді гості із чотирьох країн: Литви, Латвії, Польщі та Білорусі. Турнір хочуть зробити традиційним. І наступного року сподіваються долучити ще більше іноземних майстрів швидкісного спуску.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: