На Львівщині відбулися змагання з Street Workout

21 серпня 18:13
Переглядів: 340
Street Workout

У невеличкому селі Рогізне Самбірського району Львівської області цими вихідними відбулася незвична подія. 18 серпня 2013 року на спортивному майданчику біля школи пройшли змагання з такого цікавого виду спорту як Street Workout.

Street workout – (укр. Вуличне тренування) – це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об'єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні площадки в міській забудові. Включає тренування на турніку, брусах, яке відбувається на свіжому повітрі.

Ідею проведення такого заходу у Самбірсьму районі запропоновано місцевими прихильниками цього спортивного руху. Ініціативу молоді підтримали відділ освіти, молоді та спорту Самбірської райдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх”, дирекція місцевої школи, депутати районної ради.

У різних дисциплінах змагалися понад 50 учасників з сіл Рогізне, Майничі, міста Новий Калинів Самбірського району, а також з Дрогобицького, Стрийського, Турківського районів, міст Львова та Трускавця.

Змагання відбулися з таких вправ: підтягування на перекладині плюс вага 24 кг, віджимання плюс вага 32 кг, джимбарр, техніка, силовий фрістайл, утримання на час елементів – прапор, горизонт, передній вис, крім цього були показові виступи та „майстер-класи” для бажаючих.

Переможці у номінаціях були нагороджені грамотами, медалями, кубками від обласного центру „Спорт для всіх”.

Вправність та своє вміння демонстрували не тільки хлопці, а й дівчата – Тетяна Козловська, Уляна Казан та Анастасія Паіш з села Викоти Самбірського району. Їхні показові виступи вразили всіх присутніх, дівчата щодня серйозно займаються, шліфуючи власну майстерність. Також, бурю оплесків зібрав найменший учасник дійства – семирічний Роман Бемба, він зумів підтягнувся на турніку більш ніж десять разів. Отже, підростає молода зміна, для якої фізичні вправи та ведення здорового способу життя є цікавими та вже стають корисною звичкою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: