На Львівщині відбувся Кубок та чемпіонат України з танцювального спорту в категорії юніори ІІ та молодь

08 жовтня 19:19
Переглядів: 638
Танці

На львівщині відбувся Кубок та чемпіонат України з танцювального спорту в категорії юніори ІІ та молодь

 6-7 жовтня 2012 року у спортивно-гімнастичному комплексі «Грація» (м. Львів, вул. Щиренька, 36, ТК «Південний») відбувся Чемпіонат України з танцювального спорту серед юніорів ІІ та Кубок України серед двох юніорських вікових груп (1997-1998 р.н. та 1994-1996 р.н.) за стандартною та латиноамериканською програмою (ST+LA).

Програма WDSF Open Standard - 06.10.12

1 місце: Андрій Нікітченко - Злата Приходько (м.Севастополь)

2 місце: Всеволод Левицький - Юлія Гадяцька (м.Львів)

3 місце: Руслан Полуситок - Олена Лавецька (м.Львів)

4 місце: Всеволод Князь – Ольга Омелюх (м.Львів)

5 місце: Любомир Філінський - Роксолана Бундз (м.Львів)

8-9 місце: Василь Пороховський - Ольга Бальтрунас (м.Львів)

10 місце: Сергій Залєвський - Наталія Слободяк (м.Львів)

11 місце: Микола Логойда - Юлія Каліновська (м.Дніпропетровськ)

Програма WDSF Youth Open Standard - 06.10.12

1 місце: Орест Маркевич - Наталія Горностай (м.Львів)

2 місце: Артем Куклін – Анастасія Денисова (м.Одеса)

3 місце: Дмитро Зруйнований - Тетяна Меделян (м.Южноукраїнськ)

4 місце: Віталій Бесараб - Дар`я Тюхтя (м.Южноукраїнськ)

5 місце: Орест Туркевич - Андріана Туркевич (м.Ужгород)

7-8 місце: Олег Швага – Аделіна Піжовська (м.Чернівці)

7-8 місце: Павло Івасюк - Вероніка Юрковська (м.Южноукраїнськ)

9-10 місце: Микола Коваль - Ірина Поліщук (м.Львів)

11-12 місце: Георгій Кушніренко - Софія Мельник (м.Житомир)

11-12 місце: Богдан Якимчук – Яна Калин (м.івано-франківськ)

13 місце: Ростислав Климочко – Христина Свінціцька (м.Львів)

16 місце: Сергій Слук - Ольга Слук (м.Чернівці)

17 місце: Віталій Кондренко - Юлія Нікітіна (м.Житомир)

18 місце: Віталій Бізякін – Маргарита Качко (м.Ковель)

19 місце: Віталій Павлюшок - Марія Ковалишин (м.Львів)

20 місце: Матвій Нікішенко - Анастасія Данилкович (м.Київ)

21 місце: Дмитро Купченко – Олена Щербакова (м.Чернівці)

22-23 місце: Олександр Парада - Діана Петровська (м.Львів)

22-23 місце: Максим Кагало – Мирош Вікторія (м.Львів)

24 місце: Дмитро Сидоренко – Катерина Литвинчук (м.Іллічівськ)

25 місце: Віктор Сабовчик – Маріанна Зуб (м.Ужгород)

Програма WDSF Open Latin - 07.10.12

2 місце: Дмитро Позовний – Таісія Споришева (м.Біла Церква)

3 місце: Роберт Поклітар - Анастасія Сайнюк (м.Чернівці)

5 місце: Андрій Доскоч - Юлія Жук (м.Київ)

6 місце: Микита Гуков - Людмила Духіна (м.Луганськ)

7-8 місце: Ігор Головач - Каріна Зубжицька (м.Чернівці)

10 місце: Кирило Грінченко - Євгенія Гловацька (м.Дніпропетровськ)

11 місце: Віктор Колоколов - Аліна Гоцульська (м.Одеса)

12 місце: Павло Стецьків – Анастасія Міллер (м.Львів)

13 місце: Олександр Ковтун – Ольга Кузьменко (м.Сімферополь)

15 місце: Ігор Горбатий – Тетяна Мандзюк (м.Львів)

Програма WDSF Youth Open Latin - 07.10.12

1 місце: Роберт Поклітар - Анастасія Сайнюк (м.Чернівці)

4 місце: Олександр Іоргов - Марина Мітєва (м.Одеса)

5 місце: Артем Куклін – Анастасія Денисова (м.Одеса)

6 місце: Віктор Колоколов - Аліна Гоцульська (м.Одеса)

7 місце: Микита Гуков - Людмила Духіна (м.Луганськ)

8-9 місце: Дмитро Зруйнований - Тетяна Меделян (м.Южноукраїнськ)

10 місце: Олександр Ковтун – Ольга Кузьменко ( м.Сімферополь)

12 місце: Любомир Кульбачинський - Оксана Лукьяненко (м.Львів)

13-14 місце: Володимир Нєлєнсон – Вікторія Майстер (м.Луганськ)

16 місце: Микола Коваль - Ірина Поліщук (м.Львів)

17-18 місце: Сергій Слук - Ольга Слук (м. Чернівці)

17-18 місце: Микита Рябець - Світлана Коваленко (м.Чернігів)

19 місце: Станіслав Темерівський - Вікторія Козлан ( м.Чернівці)

20 місце: Гаврило Мороз - Анастасія Гоян ( м.Чернівці)

21 місце: Олег Швага – Аделіна Піжовська ( м.Чернівці)

22 місце: Віталій Кондренко - Юлія Нікітіна (м.Житомир)

23 місце: Валентин Чернєй - Яна Кінащук (м.Чернівці)

25 місце: Влад Мельник - Анастасія Когут (м.Житомир)

26 місце: Віталій Бізякін – Маргарита Качко (м.Ковель)

27 місце: Георгій Кушніренко - Софія Мельник (м.Житомир)

28 місце: Орест Маркевич - Наталія Горностай (м.Львів)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: