На Львівщині волейболісти змагалися на пляжі за "Кубок Острова"

17 серпня 21:10
Переглядів: 375
Волейбол

У селі Заріччя Жидачівського району завершилися традиційні змагання із пляжного волейболу «Кубок Острова». Паркет на пісок змінила 21 команда. Окрім представників нашої області, приїхали гості з Закарпаття та Черкащини.

Спершу волейболісти проходили крізь сито кваліфікації. Після неї на 16 команд чекали ігри основної сітки. Після двох поразок дует припиняв боротьбу. На цьому турнірі сети тривали до 15 зароблених однією з команд очок.

Учасники зазначають: адаптовуватися до нового покриття доволі складно. Учасник загань Юрій Колнишев розповів: «Якщо чесно, то значно легше переходити з піску на паркет, тому що стрибок вищим буде. А на пісок коли приходиш, то перші тренування не розумієш, що з тебе тече. Бо п`єш багато води і не розумієш, що сталося».

До того ж, у класичному волейболі відповідальність за результат можна поділити на шістьох, а у пляжному половина успіху залежить від кожного гравця.

На одному із майданчиків закарпатський тандем протистояв хлопцям із Пустомитів. Без особливих труднощів волейболісти із Мукачевого взяли верх у двох партіях і пішли готуватись до наступної дуелі.

На іншій локації спортсмени з Ужгорода завдали немало клопоту старшим суперникам. Серед них і екс-гравець «Кажанів» Андрій Шиманський. Закарпатці були сильнішими у першому сеті. Львів`яни перевели гру у тай-брейк. Проте в останній партії перевага була таки за молодшим дуетом. Жодного мандражу, кажуть переможці, не відчували. «Ми вже це переросли, вже давно. Вже не боїмся. Ми багато тренувалися, зібрались, духом не впали і ризикували багато. А ще трохи пощастило», – розповіли Валерій Роля і Ростислав Мошак.

Окрім супротивників, спортсменам доводилося боротися ще з примхами погоди. Учасник «Кубка Острова» Андрій Шиманський зазначив: «Сонце дуже палюче. Спека десь 35 градусів, напевно. Ну, так в новинах передавали. Трішки важко. Але тут є озеро, можна зануритися і зняти весь жар».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: