На Львівщині вперше проведуть Чемпіонат світу з авіамодельного спорту

19 липня 20:28
Переглядів: 263
авіамодельний спорт

Цьогоріч на Жовківщині вперше проведуть Чемпіонат світу з авіамодельного спорту. Турнір стартує 23 липня на спеціально обладнаному майданчику у селі Великий Дорошів.

Участь у чемпіонаті візьмуть понад 200 учасників з 33 країн світу. За словами начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрія Майбороди, цей турнір – прецедент в історії українського авіамодельного спорту, адже настільки масштабний у цій галузі захід на Львівщині проведуть вперше.

Організатор змагань – Федерація авіамодельного спорту України. Чемпіонат проводитиметься за підтримки Міжнародної федерації авіаційного спорту та Міністерства молоді та спорту України, Львівської ОДА і Жовківської районної державної адміністрації.

За словами організаторів, 21 липня буде тренувальний кубок, а стартує чемпіонат 23 липня о 19:00.

До слова, Великий Дорошів вже не вперше приймає в себе подібні турніри. Зокрема минулого року там відбувалися етап Кубка світу з авіамоделювання та Чемпіонат Європи з ракетомоделювання.

У 2014 році українська команда у складі львів'янина Андрія Ухриміна та киянина Станіслава Чорного завоювала «золото» на Чемпіонаті світу з авіамоделювання у Польщі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: