На Львівщині вперше відбулися змагання з шоудауну

13 грудня 21:00
Переглядів: 216
шоудаун

Цими днями на базі спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 100 м. Львова, де навчаються діти з порушеннями зору, вперше на Львівщині відбулися змагання з шоудауну.

В змаганнях, проведених за підтримки обласного центру «Інваспорт» (директор Мирослав Николаєв) в рамках обласного місячника «Інваспорту»,  взяли участь 12 старшокласників Львівської СЗОШІ № 100 та члени польської делегації на чолі з віце-президентом спортивного клубу незрячих спортсменів "Підкарпаття" з м. Перемишля Збігневом Себздою. Варто зауважити, що польський шоудаун є одним із найуспішніших видів спорту для осіб з інвалідністю в Європі й поляки охоче погодилися передати свій досвід колегам зі Львівщини й передали львів’янам комплект спеціального спортивного обладнання та спорядження для цієї гри.

У рамках змагань було також презентовано та передано Л СЗОШІ № 100 спеціальний стіл для шоудауну, виготовлений вперше в Україні львівськими майстрами на чолі з Андрієм Стасюком за фінансової підтримки Фонду родини Нечитайло.

Організатори змагань сподіваються, що перший презентований стіл для незрячих спортсменів і перші проведені змагання дадуть поштовху для розвитку шоудауну на Львівщині й в Україні загалом.

Довідково:

Шоудаун – різновид настільної гри для незрячих та слабозорих осіб. Двоє гравців за допомогою ракеток перекочують тенісний м'ячик на поле одне одного на спеціальному столі. Неофіційно цю гру називають "настільним тенісом для незрячих". Шоудаун входить до програми Всесвітніх ігор незрячих.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: