На Львівщині втретє відбувся міжнародний дівочий гандбольний турнір

21 жовтня 18:00
Переглядів: 346
Гандбол

16-18 жовтня 2015 року в спортивному залі Великолюбінської ЗОШ І-ІІІ ст. Городоцького району Львівщини успішно відбувся ІІІ-ій міжнародний турнір з гандболу серед дівчат 2002-2003 р.н. 

На змагання прибули гості з Республіки Польща - команди «Колібер» з м.Зажече та «Грифув» з м.Грифув Шльонський та три українські команди: СК «Жидачів» з м. Жидачева, СК «Яворів» з м.Яворова та «Буг» з м.Буська.

На урочистій церемонії відкриття турніру юних гандболісток привітали заступник голови Городоцької райдержадміністрації П. Стахів, який побажав спортсменам перемог, а гостям турніру – гарних вражень від гри та від перебування на Городоччині; директор місцевої школи О. Матківський; староста та депутат Шльонського повіту, тренер Великолюбінської команди В. Фариняк та ін., які вручили усім учасникам сувеніри та подарунки. Завершили урочисту частину танцювальні і вокальні колективи Городоччини.

Ігри проведено за коловою системою у напруженій та цікавій атмосфері. При цьому за активної підтримки місцевих уболівальників п’ять перемог та загальне І місце здобула команда «Верес» з курортного селища Великий Любінь.

Підсумкова таблиця:

І місце - команда «Верес», смт Великий Любінь;
ІІ місце – СК «Яворів», м.Яворів;
ІІІ місце – СК «Жидачів», м.Жидачів;
ІV місце - команда «Колібер», м. Зажече;
V місце – команда «Буг», м. Буськ;
VІ місце – СК «Грифув», м.Грифув Шльонський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: