На Львівщині визначили найшвидшого велосипедиста у гірських перегонах на 120 км

21 липня 18:22
Переглядів: 294
Велоспорт

На Львівщині відбулися велозмагання у популярному форматі «Gran Fondo». Це перегони щонайменше на 120 кілометрів шосейними трасами. Атлети зі всієї України гнали «сталевих коней» гірськими дорогами Старосамбірського і Турківського районів.

«Gran Fondo» на Львівщині провели уже вдруге. І цьогоріч перегони привабили удвічі більше охочих спробувати свої сили – майже 300 велосипедистів.

Основна дистанція пролягла на 60 км від Старого Самбора до Ужоцького перевалу і стільки ж назад. Але є ще й альтернативна – 90-кілометровий відрізок.

Голова наглядової ради Львівського велосипедного клубу Валерій Тишковець зазначив: «Складнощів спортсменам додала погода. Тому що слизький асфальт, а на шляху є гірські перевали, серпантини. Тому застерігаємо наших учасників, щоби вони на серпантинах дуже обережно поводились, щоби не траплялися завали».

Атлети долали своє випробування під рясним дощем, окрім того перепад висоти на деяких ділянках становив 7-8 %. Але цим спортсменів було не здивувати. Призер перегонів на 90 км Гліб Леонтьєв розповів: «Вийшов такий хардкор на дистанції. Менше «фану», більше роботи, але я дуже задоволений результатом. Абсолютно не помічав мокрого покриття. Їхав усю дорогу так, начебто я людина дощу».

Призер перегонів на 120 км Артем Теслер каже: «Із кожним днем зростає рівень спортивної підготовки учасників. Основне, напевно, в цій дистанції – підйоми. Вони достатньо затяжні, особисто мені було дуже важко. Тому я чудово потренувався».

Найшвидше впорався із завданням киянин Борис Бакуринський. На це йому знадобилося 3 години 11 хвилин та 46 секунд. Таким чином спортсмен перевершив результат переможця попереднього заїзду. Борис зізнався: «В кінці вже наче легко стало, трохи віддихався і забув про 3 години страждання в горах. У мене вага така досить немаленька, тому було дуже важко. Але коли закінчились гори, було десь 30 км пологого спуску. Це вже моя територія. І команда наша дуже добре попрацювала».

А вже 21 липня Львівський велосипедний клуб пропонує 600-кілометрову велосипедну пригоду: від Бібрки, що неподалік від Львова, до географічного центру Європи у селі Ділове Рахівського району на Закарпатті.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: