На Львівщині завершився турнір, присвячений пам’яті тренера-викладача Юрія Козія

13 листопада 12:29
Переглядів: 242
tabletennis

9 листопада 2012 р. у спеціалізованому спортивному залі ДІМП “Містопроекту" (вул. ген. Чупринки, 71) за підтримки відділення НОК України у львівській області, управління з питань фізичної культури та спорту, та обласної організації ФСТ «Україна» відбувся ІІІ відкритий рейтинговий турнір з настільного тенісу, присвячений пам’яті тренера-викладача Юрія Козія.

У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів зі Львова та з різних районів Львівської області. Вперше на турнірі була представлена команда Миколаївської області. Окрім юних тенісистів традиційною є участь у цьому тенісному турнірі спортивних журналістів провідних ЗМІ Львівщини.

Серед почесних гостей на урочистому відкритті змагань були присутні: президент федерації настільного тенісу Львівської області Віталій Синчук; заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Оксана Вацеба; голова обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Роман Шиманський; президент спортивного клубу «ЛІРС» з м. Жовкви Ігор Скоропад; відповідальний за спортивну роботу ЛДУФК Володимир Левків, а також дружина Ю.Козія п. Леся з сином Андрієм.

Головний суддя змагань: суддя національної категорії Ігор Майовка (м. Львів); головний секретар - суддя першої категорії Ігор Мудрий (м. Львів).

Переможці та призери у всіх вікових групах були відзначені медалями й кубками, а також подарунками від НОК України.

Результати змагань:

Вікова категорія 2002 р.н. і молодші серед юнаків:
І м. Молінський Віктор, м. Мостиська
ІІ м. Борис Богдан, м. Жовква
ІІІ м. Дьомін Микита, Миколаївська область
4 м. Павлюк Олексій, м. Львів

Вікова категорія 2002 р.н. і молодші серед дівчат:
І м. Мазалова Тетяна, м. Стрий
ІІ м. Драпалюк Вікторія, м. Стрий
ІІІ м. Кіракосян Мар’яна, м. Львів
4 м. Ковальчук Вікторія, м. Львів

Вікова категорія 2000-2001 р.н. і молодші серед юнаків:
І м. Капелюха Олег, м. Львів
ІІ м. Олеськевич Олександр, м. Львів
ІІІ м. Думич Матвій, м. Жовква
4 м. Черник Дмитро, м. Жовква

Вікова категорія 2000-2001р.н. і молодші серед дівчат:
І м. Зорева Наталія, м. Львів
ІІ м. Винярська Софія, м. Львів
ІІІ м. Мазалова Тетяна, м. Стрий
4 м. Драпалюк Вікторія, м. Стрий

Вікова категорія «Журналісти»:
І м. Диченко Віктор (сайт “Галичина спортивна”)
ІІ м. Пастернак Богдан (сайт “Вголос”)
ІІІ м. Цюняк Роман (газета “Спортивка”)
4 м. Павлишин Олег (газета “Спортивка”)
5 м. Качурівський Максим (газета “Експрес”)


Довідково
Юрій Северинович Козій трагічно загинув у автокатастрофі 4 жовтня 2009 року.
Будучи одним із кращих тенісистів Львівщини й закінчивши на той час Львівський інфіз, він розпочав свою трудову діяльність викладачем кафедри спортивних і рухливих ігор Львівського державного університету фізичної культури. Підготував та захистив унікальну кандидатською дисертацією, яка стосувалася історії розвитку спорту в середовищі української діаспори. Після захисту дисертації професійна діяльність розширила межі його фахових уподобань. Черговим успіхом Юрія Козія була заслужена посада директора СДЮШОР "Прудкий м'яч" й активний розвиток настільного тенісу у Львівській області, енергійна організація усієї інфраструктури цього виду спорту. Яскраві успіхи львівських майстрів "малої ракетки" останніх років були неможливі без фанатично залюбленої в настільний теніс постаті Юрія Севериновича Козія. Це нові турніри, нові тенісні столи, ефективне розширення мережі осередків настільного тенісу, активізація діяльності обласної федерації настільного тенісу; формування у Львові його улюбленої команди майстрів, яка фантастично швидко увірвалася до еліти вітчизняного настільного тенісу; його яскраве суддівство змагань; передача молодим педагогам досвіду тренерської праці, обов'язкове представлення усіх тенісних змагань в засобах масової інформації; налагодження міжнародних контактів. На заслужене й відповідальне ім'я Юрія Козія до Львова почали прибувати провідні тенісисти країни.
А ще й сам не цурався активних спарингів, участі у спартакіадах "Здоров'я", організації різноманітних змагань серед викладачів і студентів, серед працівників підприємств, які належать до ФСТ "Україна".
Особливо переймався організацією і проведенням у Львові Всеукраїнського студентського фестивалю.
Але й це ще не повний перелік його таланту. Якщо б він не захоплювався спортом, очевидно, він би був знаменитим журналістом і спортивним коментатором.
Здається вже ніхто у Львові й не замислювався над тим, хто буде з мікрофоном під час усіх найгучніших спортивних заходів та подій - чи це йдеться про велелюдні боксерські поєдинки, чи супровід легкоатлетичних пробігів, чи зустріч велоестафети, чи масштабний львівський Олімпійський урок, чи невеликі спортивні свята в навчальних закладах і спортивних товариствах. Він знав багатьох діячів спорту, освіти, культури, вмів знайти вихід у будь-якій публічній ситуації, його дзвінкий і знаючий голос додавав упевненості організатором і учасникам спортивних заходів та своєрідним чином і львівським українським шармом прикрашав усі масові спортивні події Львівщини останніх років. Попереду у такої розмаїтої й ґрунтовної постаті були гучні звання і посади, значущі справи й талановиті послідовники...
Його любили рідні та друзі, керівники й колеги по роботі, спортсмени-тенісисти й суддівський корпус, студенти й журналісти й, безперечно, усе його вірне й надійне сімейне коло. Пам'ять про Юрія Севериновича Козія залишиться у дружній спортовій громаді назавжди!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: