На Львівщині завершився зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту на треку

01 березня 23:17
Переглядів: 276
велотрек

17-21 лютого 2015 року на критому велотреці навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (вул. Клепарівська, 39-а) відбувся зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту на треку для усіх вікових та кваліфікаційних груп - чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата.

Змагання проведено за підтримки Міністерства молоді та спорту України, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, федерації велосипедного спорту України та Львівської обласної федерації велосипедного спорту.

Головний суддя змагань - суддя національної категорії ). Володимир Набойщиков (Львів).

У зимовому чемпіонаті 2015 року взяли участь понад 250 кращих велосипедистів національного рівня, які представляли збірні команди 16 областей України.

Серед кращих на львівському велотреці виявилися: Андрій Куценко, Віталій Підківка, Софія Прийма, Софія Кузнецова (Львівська область), Артем Теслер (Київська область), Андрій Сач (Волинська область), Тарас Шевчук (Тернопільська область), Андрій Винокуров (Харківська область), Олена Овчіннікова, (Луганська область), Олена Демидова (Кіровоградська область)  та ін.

Серед спортсменів,котрі представляли Львівщину, кращими були:  

Гіт на 500 метрів з/м серед дівчат:

1 місце Холод Софія

2 місце Солтис Богдана

Гіт на 500 м з/м серед юнаків:

1 місце Кривич Олександр

3 місце Білий Сергій

Гіт на 500 м з/м серед юніорок:

3 місце Меркулова Тетяна

Гіт на 1000 метрів з/м серед юніорів:

2 місце Підківка Віталій

Гіт на 1000 метрів з/м серед чоловіків:

1 місце Куценко Андрій

Командна гонка переслідування 2 км. дівчата

2 місце Солтис Богдана

Холод Софія

Бубняк Христина

Командна гонка переслідування 2 км. юнаки

1 місце Кривич Олександр

Канака Олег

Шимко Святослав

Білий Сергій

2 місце Лобода Віталій

Панежко Ростислав

Жук Юрій

Гудзь Назар

Командна гонка переслідування 2 км. юніорки

1 місце Галик Діана

Бірюкова Юлія

Кузнецова Софія

Прийма Софія

Командна гонка переслідування 3 км. юніори

1 місце Саламаха Микола

Біляк Віктор

Кожушко Дмитро

Параняк Маркіян

Шалавило Василь

Командна гонка переслідування 4 км. чоловіки

1 місце     Підківка Віталій

Командний спринт дівчата:

1 місце Холод Софія

Солтис Богдана

2 місце Бубняк Христина

3 місце Паньків Юлія

Лемко Вероніка

Командний спринт юнаки:

1 місце Кривич Олександр

Канака Олег

Білий Сергій

Командний спринт юніорки:

2 місце Прийма Софія

Кузнецова Софія

Командний спринт юніори:

1 місце Мощенський Олександр

Підківка Віталій

Чебанець Тадей

Біляк Віктор

3 місце Шаловило Василь

Параняк Маркіян

Саламаха Микола

Командний спринт жінки:

2 місце Галик Діана

Меркулова Тетяна

Командний спринт чоловіки:

1 місце Бучинський Володимир

Куценко Андрій

2 місце Пилипів Тарас

Сіяньчук Денис

Мудрий Юрій

3 місце Гаргас Юрій

Сироїшка Себастян

Терлюк Юрій

Скретч 20 кіл юнаки

1 місце Кривич Олександр

2 місце Канака Олег

Скретч 20 кіл юніорки

2 місце Галик Діана

Скретч 30 кіл юніори

2 місце Підківка Віталій

Скретч 40 кіл чоловіки

3 місце Міхенько Маркіян

Кейрін юнаки:

1 місце Кривич Олександр

3 місце Білий Сергій

Кейрін дівчата:

1 місце Холод Софія

3 місце Бубняк Христина

Кейрін юніорки:

2 місце Галик Діана

Кейрін юніори:

1 місце Підківка Віталій

3 місце Біляк Віктор

Кейрін чоловіки:

2 місце Куценко Андрій

3 місце Бучинський Володимир

Гонка з вибуттям дівчата

1 місце Бубняк Христина

Гонка з вибуттям юніорки

2 місце Галик Діана

Гонка з вибуттям юнаки

1 місце Кривич Олександр

Спринт чоловіки

2 місце Куценко Андрій

Спринт дівчата

1 місце Холод Софія

3 місце Бубняк Христина

Спринт юнаки

2 місце Білий Сергій

3 місце Гудзь Назар

Групова гонка 40 кіл з 8 п/ф юніорки

2 місце Галик Діана

Групова гонка 50 кіл з 5 п/ф юнаки

2 місце Канака Олег

Орест Куценко, управління молоді та спорту ЛОДА

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити