На Львівщині змагаються за титул чемпіона світу з авіамоделювання

26 липня 17:30
Переглядів: 229
авіамодельний спорт

Поставити рекорд у небі. Саме з таким завданням на чемпіонат світу з авіамоделювання на Львівщину з`їхалися найкращі представники цього виду спорту. Учасники приїхали показати свої навички та здобути титул найкращого на змаганнях, що проходять раз на два роки.

Участь у чемпіонаті бере понад 200 учасників із 33 країн світу. Цей турнір – особливий в історії українського авіамодельного спорту, адже чемпіонат світу на Львівщині проводять уперше. Організатор змагань Володимир Гаврилко розповів: «Ми подавали заявки до федерації авіаційних видів спорту у Лозанну декілька разів. Зараз, завдяки нашому досвіду проведення міжнародних змагань, нам доручили провести чемпіонат світу».

Під час змагань спортсмени виконують декілька різних вправ, у яких вони повинні запускати модель тільки рукою. Найважливіше: як швидко спортсмен зможе спіймати літак за крило та перезапустити його.

Проте без літака високого рівня хороших результатів не покажеш. У своїх польотах учасники використовують метальний радіокерований планер F3K, вартість якого – тисяча євро. До слова, кожен із пілотів має по декілька таких моделей.

Найзапекліша боротьба за звання цьогорічного чемпіона світу розгорнеться під час фіналів 29 липня, де в поєдинку зійдеться 12 найкращих пілотів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: