На львівському етапі випробувань "Race Nation" переміг дніпрянин Денис Камєшков

02 жовтня 12:11
Переглядів: 1050
Біг

У Львові вперше провели забіг із вражаючими перепонами «Race Nation». Своїм можливостям кинули виклик більше 600 відчайдухів.

Авантюра для сміливих і дужих стартувала із вулиці Старознесенської. Далі пролягла через парк Знесіння, на Високий Замок і у зворотньому напрямку. На шляху учасників підстерігали, до прикладу, прогулянки під гору із мішками на плечах, дряпання по стінах, повзання під колючим дротом. Учасник Ігор Буренко каже: «В принципі, був готовий до несподіваних ситуацій, поворотів в сюжеті. Але деякі моменти мене вразили. Було важко там, де треба триматися на щитах, як скелелазам. Практично ніхто не міг пройти цієї перешкоди».

Якщо рейсер не міг впоратися із завадою з першого разу, має виконати 30 штрафних вправ ‒ «бурпі». Долати свої слабкощі можна було у 3 видах забігів: у елітному дивізіоні, серед початківців або навіть у команді.

Учасникам анонсували 5-кілометрову дистанцію і 20 перешкод. Але організатори вирішили зробити «сюрприз» і збільшили відтинок до 6,5 кілометрів. А бар`єрів приготували чверть сотні. Учасник Павло Фіта розповідає: «Перешкоди всі цікаві. Але падав дощ, і дуже часто якісь кріплення було слизьким і незручним».

До речі, учасникам мали траплятися і водні завади. Але через холодну погоду їх замінили. Здійнятися на вершину своїх можливостей вдалося далеко не всім. Хтось махнув рукою і припинив змагатися. Інших на півдорозі зупинила травма. Але ті, хто таки фінішували, відчули себе справжніми переможцями. Рейсер Віктор Палешко зізнається: «Коли я добігав до одного випробування, там каже дівчина: ще 2 перешкоди і фініш. Я так думаю: ой, уже все, кінець, все закінчується. Шкода!».

Найкраще з усіма «головоломками для м`язів» впорався дніпрянин Денис Камєшков. Це його друга перемога на «Race Nation». Чоловік розповідає: «Там були такі пірамідки, на які треба заскакувати різними ногами, перестрибувати. Я зірвався, гепнувся так нормально. Суддя спитав «живий»? Я відповідаю «Живий»! ‒ Ну тоді бурпі. ‒ Бурпі ‒ це наші штрафи, після яких вже не те що бігти не хочеться, вже нічого не хочеться!» (сміється).

Але на цьому випробування не завершуються. Організатор Race Nation Юрій Подлєсний розповів: «Всі, хто потрапляють в топ-10 (окремо дівчата, окремо хлопці), вже отримують кваліфікацію на чемпіонат Європи і чемпіонат світу».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: