На львівському "Ярмарку спорту" представили понад сотню секцій

28 вересня 10:25
Переглядів: 245
спорт

У четвер, 27 вересня, у Львові стартував дев’ятий «Ярмарок спорту». Цьогоріч відвідувачам представили близько 100 секцій.

Гості масштабного фестивалю можуть «спробувати на зуб» щонайменше 60 видів спорту. Серед презентованих активностей – вільна боротьба. Радять залучати до неї дітлахів уже з восьми років. Тренер Андрій Блажейко пояснює: «Спорт такий короткотривалий. Поки ще є сили, поки ви молоді, енергійні треба займатися. Тому потрібно більше часу приділяти саме в молодості. Пізніше вже може бути пізно».

Просто неба умільці корфболу демонструють свій екзотичний спорт. На світ він з’явився на початку минулого століття. А Україна з цією грою познайомилася не більше 5 років тому. І почали її культивувати саме у Львові. Тренер Віктор Батяла розповідає: «Корфбол – єдиний у світі командний змішаний вид спорту, в якому обов’язково грають хлопчики і дівчатка. Гра є безконтактною і не травматичною. Вона ідеально підходить для шкіл, які не мають умов. Адже кошик для корфболу можна поставити будь-де».

Відвідав спортивні локації і міський голова Львова Андрій Садовий. І навіть приміряв екіпірування для американського футболу. Мер зазначив: «Я згадую, як ми проводили перший «Ярмарок спорту». І було багато переживань: чи це буде цікаво. Але за 9 років більше 100 тисяч дітей пройшли через ярмарки. Кожен може обрати улюблений вид спорту».

Цьогоріч до атракцій доєдналося немало новобранців. Організатор «Ярмарку спорту» Олег Чунис розповідає: «Зокрема, це мотоциклетний спорт. Також хортинг, який зародився в Україні».

Відвідувач Данило ділиться враженнями: «Мені багато чого тут сподобалося. Наприклад, як танцюють дівчата і хлопці. Сам я вже більше 7 років ходжу на бойовий гопак. Тут у мене вибухові емоції».

Відкривати для себе нові заняття можна буде аж до суботи, 29 вересня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: