На межі існування. Прикарпаття може втрати професійний футбол вже весною

10 лютого 13:12
Переглядів: 134
Default Image

Все сумніші новини надходять зі стану професійних клубів області. Разом з франківським «Прикарпаттям» найближчим часом білий прапор може викинути бурштинський «Енергетик».

Зміна власника у компаніях, що впродовж тривалого періоду були патронами бурштинського клубу, всупереч сподіванням не покращила його фінансового становища.

Навпаки, лідер прикарпатського футболу нині також поставлений на межу існування. Відтак керманичі обох клубів бажають отримати чіткі відповіді від своїх засновників – будуть вони утримувати надалі команди, чи ні.

Нагадаємо, що відновлення першолігових змагань заплановане на 21 березня (бурштинці мають приймати «Севастополь»). Друга ліга продовжить з’ясовувати стосунки з 7 квітня (франківці за календарем будуть гостями чернігівської «Десни»). Подати заявкові листи прикарпатці мають відповідно 21 та 23 лютого.

Щоправда, за рішенням Центральної Ради ПФЛ від 30 січня «Прикарпаттю» (як, зрештою, і тернопільській «Ниві») через борги можуть заборонити реєстрацію футболістів і не допустити до участі у весняній частині сезону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: