На молодіжному Кубку Христина Бурак перемогла з результатом світового рівня

30 травня 18:35
Переглядів: 391
кульова стрільба
У Львові на стрільбищі СКА 22-26 травня 2013р. пройшов І етап Кубка України з кульової стрільби серед молоді віком до 20 років.

Блискучу суму у стрільбі з пневматичного пістолета набрала студентка ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Христина Бурак. За 40 пострілів Христина настріляла 386 очків, що на 2 очки перевищує норматив майстра спорту міжнародного класу і є результатом світового рівня. 5 місце у цій вправі посіла учениця 10 класу Ліля Нестеренко.

У іншій пістолетній вправі МП-5 перемогла Анастасія Бондарук(вип. 2010р.). Настя настріляла 578 очків. Лише 2а очками поступилася Бондарук першокурсниця училища Ксенія Юрченко, що дало їй третю підсумкову позицію. Срібній призерці Поліні Канарєвій з Дніпропетровська Ксеня поступилася лише за додатковими пострілами.

І серед хлопців у стрільбі з пістолета перемагали вихованці ЛУФК. Вже традиційно без нагород на жодних змаганнях не залишається дев’ятикласник Павло Коростильов. На цей разПавло переміг у швидкострільній стрільбі (вправа МП-8). Владислав Данілов (вип. 2011р.) не мав рівних у вправі МП-6 та посів ІІ місце у стрільбі з пневматичного пістолета.

Серед гвинтівочників відзначилася студентка ІІІ курсу Еліна АгліулінаЕля перемогла у стрільбі лежачи (МГ-9), а у стрільбі з трьох положень (МГ-5) посіла 4 місце.
У вправі МГ-6 срібну нагороду виборов минулорічний випускник училища Тарас Андрушко. Переміг одвічний візаві Тарасадніпропетровець Андрій Колесніков.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: